НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Звернення. ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ
Звернення. ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
07.08.2019 07:44

sotula-photoДорогі нікопольці!

Завершилися вибори до Верховної Ради 9-го скликання. Це була непроста виборча кампанія, яка пройшла в дуже стислі терміни. Мені пощастило познайомитися з великою кількістю жителів Нікопольщини і Покрова, і я вдячна їм усім за небайдужість, за щире прагнення змінити наше життя на краще.

Люди здійснили свій вибір і довірили новому складу Верховної Ради вивести країну з кризи. Партія «Батьківщина» розробила свою, науково обґрунтовану програму «Новий курс», і ми сподіваємося, що основні її положення будуть реалізовані чинною владою.

Я вдячна всім жителям регіону, які віддали свій голос на минулих виборах за партію «Батьківщина». Ми показали кращий результат серед усіх виборчих округів Дніпропетровської області. Більше 5000 осіб солідарні з позицією нашої партії, оскільки побачили реалістичну, строго опрацьовану програму дій по виходу з кризи.

Дякую виборцям, які проголосували і за мою кандидатуру. Я дуже добре вивчила проблеми регіону і продовжу свою діяльність на благо жителів Нікополя, Покрова і Нікопольського району.

Ми провели кардинальне оновлення регіональної партійної організації ВО «Батьківщина», що дозволить нам зміцнити довіру до нашої діяльності. Як голова парторганізації, я обіцяю і далі брати активну участь у вирішенні проблем жителів регіону.

Я вдячна всім активним учасникам виборчого процесу – членам ДВК, спостерігачам та активістам «Батьківщини». Ваша праця – це серйозний внесок у зміцнення демократії.
Також хочу подякувати працівникам штабу – дорогі мої, ми зробили з вами стільки роботи! Подолали стільки труднощів, пережили зради і підстави, працювали багато годин не розгинаючись, пройшли стільки зустрічей, поспілкувалися з величезною кількістю людей! Моя маленька, але згуртована команда – дякую Вам за все!

І звичайно ж, я вітаю переможців виборів і всіх, хто прийшов на виборчі дільниці. За великим рахунком, це наша спільна перемога. А я продовжу разом зі своєю оновленою командою активно працювати в регіоні – вирішувати людські проблеми, домагатися додаткового фінансування і здійснювати заходи громадського контролю! Про свою роботу я буду завжди інформувати наших співгромадян. 

Ми поруч, ми з вами, а ВО «Батьківщина» завжди була і буде для людей!

 

З повагою Олександра Сотула.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ