НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Є така думка. Треба діяти. Юлія Тимошенко визначила завдання майбутньго уряду
Є така думка. Треба діяти. Юлія Тимошенко визначила завдання майбутньго уряду Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
18.07.2019 00:00

timoshenko

До парламентських виборів залишається менше двох тижнів. Протягом цього часу українці мають визначитись — які саме партії увійдуть до складу нової Верховної Ради та утворять коаліцію. Питання більш ніж важливе, тому що програми фаворитів аж занадто загальні — схожі на “все хороше проти всього поганого”. Це викликає відчуття невизначеності та розчарування в суспільстві. Хто саме здатен очолити країну, і коли нарешті почнуться зміни — головне питання виборів.

Напередодні виборів поряд із надією українців мучить невизначеність. Поряд із відчуттям часу змін — відчуття хаосу. Щохвилини в пошуках заробітків Україну покидають дві людини — а це уже не трудова міграція, а щось схоже на евакуацію із зони стихійного лиха. Це ставить країну на межу катастрофи. Ось чому в своїй програмі Юлія Тимошенко прагне наповнити надію людей реальними справами.

Її взірець - програма Демократичної партії США “100 годин”, яка відвернула найгірший фінансової кризи 2008 року всього за 12 днів і дала людям реальний результат. Швидкість вимагає точності — головним пунктом програми є повна і всеохоплююча інвентаризація всього, що має країна. Українці мають право знати, в якій багатій країні вони живуть, і скільки всього у них було вкрадено. Ті, хто протягом 28 років розбазарював та розтягував по офшорах народне надбання, будуть нарешті покарані. Уже зараз ми володіємо десятьма ключовими ресурсами - не лише землею та надрами. У нас є авіаційна промисловість, ракетно-космічна галузь, височенний науковий потенціал та газотранспортна система.

“Золота десятка” - як вона її назвала — здатна підняти країну на новий рівень розвитку і навіть забезпечити Україні місце в 20 найрозвиненіших країн світу.

Для подолання кризи вистачить всього 10 першочергових дій. Українці отримають нарешті достойні зарплати і пенсії.

Молодь зможе купити житло в кредит протягом 20-30 років, а на народження дитини знову будуть виплачувати допомогу. Податкова реформа зніме з малого бізнеса тягар. І нарешті будуть знижені ціни на газ, які карколомним грузом тиснуть на кожного українця.

Це не порожні обіцянки. За кожну дію в команді Тимошенко відповідає конкретна людина. Серед них — досвідчені професіонали та молоді політики, готові працювати уже з першого дня. Саме так і виникає потужний синтез молодості та досвіду. Вони знають, що робити. І обов’язково зроблять.

 

 

Микола ПАЛИВОДА,

політолог.


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ