НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Голосуй «ЗА» Олександру Сотулу!
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Голосуй «ЗА» Олександру Сотулу! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
18.07.2019 00:00

ЗВЕРНЕННЯ

кандидата в народні депутати України ОЛЕКСАНДРИ СОТУЛИ

до виборців 35-го виборчого округу

sotula-photoШановні виборці!

Ми підійшли до важливого моменту – дня виборів народних депутатів, яке відбудеться в Україні 21 липня. І перед днем тиші, я ще хочу звернутися до вас публічно.

Я вперше в своєму житті стала учасницею кандидатських перегонів і пройшла передвиборчу компанію – складну, бурхливу, цікаву, насичену подіями. За цей час я пізнала цинічну зраду і велику безкорисну підтримку соратників і друзів, стикнулася з обманом і добрими, корисними порадами. Але найголовніше і саме цінне для мене – це зустрічі з людьми, які відбувалися протягом всього цього часу.

Я вдячна всім, хто зустрівся зі мною, задав питання, розповів про своє життя, хто давав корисні поради і підказував, бо тільки разом з народом ми побудуємо успішну країну з якісним життям для українців. Я ще раз переконалася в тому, що основні проблеми моїх виборців обумовлені штучно створеними перешкодами, в основі яких – корупція представників органів влади всіх рівнів. Ваша недовіра до всього державного, в тому числі і до Верховної Ради, зрозуміла – колишня влада перетворила державні органи, органи місцевого самоврядування в інструмент заробітку грошей на власні потреби. Жах охоплює, скільки проблем в нашому регіоні у простих людей! Саме в тих, хто все життя чесно працював, а тепер на заслуженому відпочинку ледве зводить кінці з кінцями, у молоді, якій в своїй рідній країні важко знайти місце в сучасному житті, у працівників, які виживають на низьку зарплатню. Я бачила вашу біль, хвилювання і невпевненість у житті. Від цього стає дуже сумно, наші люди – розумні, працьовиті, винахідливі через безвідповідальність влади живуть на багато гірше, ніж заслуговують.

Хочу подякувати всім, хто допомагав проводити мою передвиборчу агітацію, це саме ті люди, які щиро вірять в мене і доклали максимум зусиль, щоб мої плани, мої передвиборчі програми донести до виборців.

Розумію, що виборцям нелегко розібратись з кандидатами, які бажають стати народними обранцями. Все ж я вірю, що народ проявить мудрість і обере собі справжнього НАРОДНОГО депутата.

 

Шановні виборці! Зараз у вас є унікальний шанс змінити стару систему і привести до українського парламенту нових людей – справжніх професіоналів та патріотів своєї Батьківщини.

Бажаю всім успіхів і правильного розміркованого вибору!


ПАМЯТАЙТЕ:   ВАШ ВИБІР – ВАША ПЕРЕМОГА!

З повагою Олександра Сотула


Олександра СОТУЛА: «Раніше я не була політиком, і саме відсутність політичної заангажованості вважаю своїм головним плюсом»

За мандат депутата Верховної Ради по 35 виборчому округу змагається 10 кандидатів. В переважній більшості це відомі і не дуже знайомі чоловіки. Серед усіх них яскраво виділяється красива, приваблива, а для тих, хто з нею спілкувався, зміг впевнитися, що вона ще й дуже розумна, розсудлива, освічена, відповідальна жінка. Це – кандидат в народні депутати України від партії ВО «Батьківщина» Олександра Сотула. За останній рік її ім’я стало добре відоме не тільки в нашому місті, а і Покрові і Нікопольському районі. Вона допомагала в вирішенні на обласному рівні направлення субвенцій на потреби нашого регіону, опікувалася людьми з обмеженими можливостями, самотніми людьми похилого віку, які проживають в територіальному центрі, діточками, батьки яких загинули на Сході країни, допомагала розвитку дитячої творчості і спорту. Вона взялася вирішувати питання відновлення старої будівлі Нікопольського краєзнавчого музею, щоб сприяти збереженню історичної спадщини нашого краю. А ще вона провела майже революційні дії в міській партійній організації ВО «Батьківщина», оновивши склад партійного бюро і привівши до лав партії нових членів.

То ж кілька запитань Олександі Сотулі.

- Дуже просте питання, чому ви вирішили стати народним депутатом? І чи є в вас політичний досвід?

- Я багато років працювала в бізнесі, в сфері будівництва. Саме з середини я знаю на законодавчому рівні всі існуючі проблеми, які мають ті, хто працює в цій сфері. Перепони з боку держави гальмують, а іноді навіть знищують малий та середній бізнес, який в кожній країні є основою економіки. Це негайно треба змінювати і я знаю, як саме треба налагодити відносини держави з бізнесом. Хочу додати, що я цілий рік працюю в нашому регіоні, як помічник народного депутата України Вадима Івченко. Вивчила важливі проблеми Нікопольщини і бачу шляхи їх вирішення. Щоб свої наміри втілювати в життя і мати важелі впливу, треба стати народним депутатом. Вважаю, мій досвід буде корисним у вищих законодавчих органах влади.

Я людина, яка здатна оновлювати, будувати нове, створювати для людей комфортні умови. Раніше я не була політиком, я прийшла в політику лише рік тому. І саме відсутність політичної за ангажованості вважаю головним плюсом. Бо я ніколи не приймала участі ні в яких політичних схемах, інтригах та домовленостях. Ніколи не працювала на державній службі.

Я йду в народні депутати, бо хочу бути причетною до процесів, які зроблять нашу Україну безпечною та економічно розвинутою країною. Я хочу робити свій внесок до формування позитивного іміджу нашої держави.

sotula-3

- Ви йдете в депутати від самої старої партії, в хорошому сенсі цього слова, від «Батьківщини». Саме цими днями партія відмітила дату 20-річчя свого заснування і є єдиною в державі зі своєю багаторічною історією. Відомо, що на міському рівні в партійній організації відбулися зміни. Хто зараз очолює міську партійну організацію?

- Звісно на міському рівні в «Батьківщині» відбулися зміни. Це сталося ще на початку року. Партійна структура, як і інші сфери діяльності, вимагають ефективної праці, дисципліни, відстоювання інтересів громадян. Вимоги до партійців великі, вони повинні бути прикладом честі, людяності, професійності свого напрямку діяльності. Тому оновлення партії – це закономірні процеси. Потрібні молоді, ініціативні люди, з новими креативними ідеями, поважні і відомі в суспільстві. Протягом минулого і цього року оновлення партійного складу відбувалося в Дніпропетровській області, в тому числі і в Нікополі. Ще взимку, до президентських виборів, з посади голови Нікопольської партійної організації було усунено Олександра Разіна. Таке рішення було прийнято на обласному бюро партії і затверджено на вищому рівні в Києві. Тепер я особисто очолюю міську партійну організацію «Батьківщина».

sotula-2

- Як ви оцінюєте свої можливості, як народного депутата, у вирішенні питань нашого регіону?

- Я в Нікополі вже більше року. Як нова людина, я бачила всі проблеми і негаразди, як кажуть, незамуленим оком. Вивчала їх, цікавилась шляхами їх вирішення і, навіть, допомагала вирішувати. Ми серйозно намітили шляхи відбудови Нікопольського краєзнавчого музею в старій частині міста, довели це питання до верхівки влади, до Юлії Тимошенко. Цей процес рухається вперед і я впевнена, що зможу його довести до переможного завершення. Я тісно співпрацюю з депутатами обласної партійної організації «Батьківщина». Завдяки їм протягом минулого і цього року були спрямовані мільйонні субвенції з обласного бюджету на потреби Нікополя.

Також я багато їздила по Нікопольському району. Там взагалі жахлива картина з життєзабезпеченням сільського населення. Відсутність води, вщент зруйновані дороги, обмаль, а в деяких селах навіть повна відсутність медичного обслуговування і багато інших проблем. Потрібно ситуацію міняти і рятувати селян. Всі ці питання треба вирішувати комплексно з тісною співпрацею з міською та районною владою.

Ще хочу підкреслити важливий момент - депутат Верховної Ради перш за все повинен займатися законотворчою роботу, створювати Закони та умови, щоб країна розвивалася, а українці жили добре. Зараз в ВР багато депутатів з подвійною мораллю. Вони начебто працюють на своїх округах – приїздять туди, відкривають якісь заклади, перерізають стрічки, допомагають ДЕРЖАВНИМИ коштами та таке інше. А в залі Верховної Ради при прийнятті важливих державницьких Законів в інтересах людей, вони або не голосують, або голосують в супереч народних інтересів, а що ще гірше підтримують ініціативи, які розколюють країну. А ще вносять закони, які потрібні нашим олігархам. Так не повинно бути! Я вірю в Україну, вірю в наших розумних і працьовитих людей, вірю в нашу чудову молодь! Я впевнена – ми доб’ємося миру, зміцнення суверенітету, поваги до нас світового співтовариства!

 

 

Юлія БІЛИК,

Заступник голови Нікопольської міжрегіональної організації НСЖУ.

 

 

 

Голосуй за Олександру Сотулу!

lihanskijВона варта того, щоб представляти інтереси Нікополя, Покрова і Нікопольського району

В минулому році ВО «Батьківщина» делегувала на наш 35-й виборчий округ Олександру Федорівну Сотулу. За рік, що минув Олександра Федорівна показала себе гарним організатором, підняла, вирішила і продовжує вирішувати низку проблем, які були не під силу осередку партійної організації. По-перше, завдяки своїй щирості та відкритості, комунікабельності   Олександра Федорівна легко знайшла контакт з керівництвом міста та району, з керівниками найбільших підприємств міста, з громадськими організаціями. По-друге, активно включилась у вирішення проблем міста, які ставились громадськістю, окремими керівниками підприємств та організацій.

Олександра Федорівна предметно зайнялася проблемою виділення коштів для реконструкції колишнього приміщення музею в старій частині міста. Вона розділяє думку керівництва музею, що фонди музею одні з найцінніших в Україні і заслуговують на розміщення у кращому приміщенні. Цією ідеєю вона зацікавила народного депутата   Вадима Івченка, голову ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, які відвідали музей, і є велика надія, що на ремонт приміщення, яке може бути втрачене назавжди, будуть виділені кошти.

Олександра Сотула відгукнулася на проблему мешканців міста з обмеженими можливостями і вже фактично вирішене питання про фінансування, закупівлю та передачу місту спеціального автобуса для перевезення людей з обмеженими можливостями. Кошти будуть виділені з обласного бюджету за ініціативою депутатів від ВО «Батьківщини».

Без уваги Олександри Сотули не залишилась і проблема відсутності об’їзної дороги. Весь вантажний транзитний транспорт, якій прямує по трасі на Запоріжжя-Кривий Ріг-Кропивницький, їде через головні дороги нашого міста. Олександра Федорівна справедливо зазначила, що Нікополь одне з небагатьох міст України, якій не має об’їзної дороги. Відповідні звернення щодо будівництва об’їзної дороги вже адресовані депутатами від ВО «Батьківщина» до Уряду.

Завдяки зусиллям Олександри Федорівни через громадську організацію «Центр захисту життя та сімейних цінностей», яку вона створила і очолює з 2010 року, комунальний заклад «Нікопольська міська школа мистецтв» отримала в дар сучасний рояль «Ямаха» найвищого класу, яких в Україні тільки три. Це дуже цінний подарунок і дає надію юним музикантам добитися високих результатів.

Олександра Федорівна фінансово підтримала кілька громадських організацій, які об’єднують людей з обмеженими можливостями, суттєво допомагала дітям, батьки яких загинули, захищаючі східні кордони нашої держави. Велику підтримку вона надала окремим мешканцям міста та району.

Мені особисто імпонує те, що Олександра Федорівна, не маючи покровителів-олігархів завдяки високій працездатності, вольовим якостям змогла самостійно створити свій бізнес, допомагає людям, які попали в скрутне становище. Важливо те, що допомога людям це її внутрішня потреба. На протязі багатьох років вона займається благодійною діяльністю, тому її важко запідозрити, що її діяльність співпала з виборчою кампанією. Олександра Федорівна не міняє поглядів, політичне забарвлення, як нинішній народний депутат.   Ця людина за короткий період зробила те, що кандидати, які асоціюють себе як «наші», не зробили й десятої частини.

Обласна партійна організація оцінила організаторські здібності Олександри Федорівни, обравши її керівником міського осередку партійної організації. Зараз ряди партійної організації активно поповнюються новими членами партії, оновлено партійне бюро і є надія, що партійна організація активно включиться у вирішення міських проблем.

Саме завдяки позитивним результатам в роботі з’їзд ВО «Батьківщина» висунув Олександру Сотулу кандидатом в народні депутати до 35-му мажоритарному округу.   Я закликаю всіх вибоців 35-го округу проголосувати за Олександру Сотулу. Впевнений, що отримавши мандат народного депутата вона зробить на Нікополь, Покров та населені пункти району кращими, а життя мешканців більш комфортним.

 

Віктор ЛИХАНСЬКИЙ,

адвокат,

Заслужений юрист України.

 Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ