НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти АКТУАЛЬНА ТЕМА. Навіщо місту будівля Юридичної академії?
АКТУАЛЬНА ТЕМА. Навіщо місту будівля Юридичної академії? Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
18.07.2019 14:31

sotula-2

26 червня відбулася сесія міської ради. Одне з прийнятих на ній рішень викликало великий резонанс не тільки у самих депутатів, а і в місцевому суспільстві. Це рішення стосується викупу за 4 мільйона гривень у приватної особи будівлі колишнього корпусу філії Одеської юридичної академії, що на проспекті Трубників.

Викупити будівлю намагалися ще з початку року, але депутатська фракція «Відродження» та ще деякі окремі депутати були проти, і лише з третьої спроби рішення, так би мовити, вдалося «продавити» з перевагою в один голос! Свої голоси за виділення 4 мільйонів на придбання в комунальну власність будівлі Академії дали і депутати фракції «Батьківщина». Сталося це всупереч позиції голови Нікопольської партійної організації Олександри Сотули.

Протягом минулого тижня до Олександри Сотули зверталися громадяни міста з вимогами пояснити, чому «батьківщиновці» підтримали рішення по витратам державних коштів на цілі, які не є необхідними для городян, а навпаки спрямовані всупереч інтересів нікопольців.

Голова Нікопольської партійної організації ВО «Батьківщина» Олександра Федорівна Сотула пояснила наступне.

- «Я не вважаю доцільним спрямувати 4 мільйони бюджетних коштів на будівлю, яка потребує ще в три або чотири рази більших вкладень на її ремонт. Це без господарське рішення, яке явно не відображає інтереси громадян. В місті багато важливіших проблем, на які, в першу чергу, слід витрачати гроші. Вони в нас на кожному кроці – сказала Сотула.

Про свою таку позицію перед сесією я заявила депутатам з фракції «Батьківщина», націливши їх НЕ голосувати за це рішення.

Мені дуже прикро, що вони поступили свавільно, всупереч моєму дорученню, як голови партійної організації. Мені соромно за ці голоси наших депутатів. Якби фракція «Батьківщина» не проголосувала «за», голосів би в сесійній залі не вистачило і питання придбання зайвої нерухомості тоді б не пройшло. Чиї інтереси вони відстоювали? - наголосила Олександра Сотула.

Я впевнена, що нікопольці засудять ганебне голосування «батьківщиновців», яке має відтінок лобіювання певних осіб. В Нікополі є вільні комунальні приміщення, які теж потребують ремонту і відновленню і додавати до них ще одне – це вкрай безвідповідально!

Я вважаю, що громадянам міста потрібно вимагати від міської влади негайно відмінити таке ганебне рішення. Тем більше, що вже були приклади відміни рішень міської ради в судовому порядку.

Як помічником народного депутата України, я обов’язково буду вимагати усі документи щодо процедури придбання будівлі, а саме: оцінку приміщення, економічне обґрунтування, матеріали обстеження та інші. Результати проведеного аналізу будуть оприлюднені. У разі наявності підстав, я маю наміри звернутися до правоохоронних органів. А депутати від фракції «Батьківщина» будуть відповідати за партійними нормами. До міської ради люди обирають депутатів, щоб ті відстоювали їх інтереси, а не для прийняття безвідповідальних рішень» – підкреслила Олександра Сотула.

sotula-budivlya

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ