НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Андрій Шипко – що зроблено депутатом
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Андрій Шипко – що зроблено депутатом Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
18.07.2019 13:53

shipko-zvit

Раз на п’ять років українці обирають своїх представників до парламенту країни. Люди порівнюють програми кандидатів, сподіваючись, що їхні обіцянки будуть виконані. Нікопольщині пощастило – наш обранець Андрій Шипко виявився людиною слова.

За час його депутатства реалізовано десятки соціальних проектів у Нікополі, Покрові й Нікопольському районі. Пропонуємо нашим читачам самим проаналізувати депутатську діяльність Андрія Шипка. За його безпосереднього особистого сприяння:

2013 рік – Нікопольський район пріоритетно забезпечено новими автомобілями швидкої допомоги.

2014 рік – розпочато роботу з передачі дороги на дамбі №8 на баланс Укравтодору. Організовано екстрений ремонт дорожнього покриття на дамбі за участі НЗФ і Орджонікідзевського ГЗК. Придбано мультиспіральний комп’ютерний томограф, на якому проводяться безкоштовні обстеження для жителів округу.

2015 рік – зрушено з «мертвої точки» питання передачі на баланс міста військового «містечка-привида», відомого в народі як «313-й кілометр».

2016 рік – місцевим бюджетам Нікополя, Покрова і Нікопольського району виділена субвенція з державного бюджету, завдяки якій розпочато роботи з водопостачання с. Шолохове, на капремонт фільтрів очищення води Червоногригорівської станції водопостачання, на погашення заборгованості з заробітної плати у м. Покров, на реалізацію програми з децентралізації опалення міста Покров, на реконструкцію очисних споруд в Покрові та реконструкцію амбулаторій №1 та №3 в Нікополі, на ремонт дорожнього покриття дамби №8 Каховського водосховища.

2017 рік – у Нікопольській міській лікарні №4 встановлено мамограф, високовартісний рентгено-діагностичний комплекс. За кошти державного бюджету: придбано медичне обладнання для Покровської центральної міської лікарні та Нікопольської центральної районної лікарні; оновлено навчальну та матеріальну базу трьох загальноосвітніх навчальних закладів Нікополя; проведено ремонт та придбано комп’ютерне обладнання для шести освітніх закладів м. Покров. Нікопольську школу №14 капітально відремонтовано вперше за її 70-річну історію.

2018 рік – за рахунок коштів держбюджету триває процес із забезпечення водопостачання с. Шолохове, реконструкції амбулаторій №1 та №3 Нікопольського центру первинної медико-санітарної допомоги під дитяче стаціонарне та консультативне відділення. Виділено кошти на закупівлю нового медичного обладнання для Покровської центральної міської лікарні, Нікопольських міських лікарень №1 та №4 і Нікопольської центральної районної лікарні.

2019 рік – у Нікополі на вул. Чалого «з нуля» збудовано амбулаторію. Для Покровської центральної міської лікарні депутатом передано апарати штучної вентиляції легенів та монітори пацієнта. Капітально відремонтовано НВК №1. Завершується реконструкція нікопольської дитячої лікарні на пр. Трубників.

За авторства та співавторства Андрія Шипка підготовлено 187 законопроектів.

Великим попитом серед населення користується громадська приймальня народного депутата. За роки її роботи тут вирішено тисячі проблемних питань нікопольців, покровчан та жителів Нікопольського району. Всі ці роки з ініціативи та за підтримки народного депутата проводяться профілактичні медичні огляди школярів і вчителів, організовуються виїзні консультації лікарів з Дніпра та Києва, організовуються та підтримуються спортивні, творчі, дозвіллєві заходи для жителів округу.

Зроблено багато, але попереду ще більше нових проектів, завдань, планів.

shipko-zvit-2

Медицина та діти займають головне місце в роботі депутата

shipko-zvit-3

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ