НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. ЗВЕРНЕННЯ кандидата в народні депутати України по 35-му виборчому округу Олександри Сотули
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. ЗВЕРНЕННЯ кандидата в народні депутати України по 35-му виборчому округу Олександри Сотули Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
10.07.2019 11:10

sotulaАВТОБІОГРАФІЯ

Я, Сотула Олександра Федорівна, народилася 15 серпня 1966 року в селі Осівці Тернопільської області. Зростала в багатодітній родині трудових робітників, в якій головними цінностями завжди були чесність, працьовитість, відповідальність, турбота за близьких, доброта та милосердя до людей.

Громадянка України.

Трудову діяльність розпочала в ранньому віці, але завжди мріяла про вищу освіту. Закінчила Донецький комерційний інститут. Працювала за фахом на підприємствах Дніпропетровська. Отримавши необхідні знання, створила власний бізнес у сфері будівництва, в якому маю 20-річний досвід успішної роботи. Успіхи, досягнуті в бізнесі, дозволили мені в 2010 році стати засновником Дніпропетровської обласної громадської організації «Центр захисту життя та сімейних цінностей». Наш Центр допомагає людям, які опинилися в скрутних життєвих умовах, а також вагітним жінкам та молодим дівчатам, які не мають чоловіків, самотнім матерям, дітям-сиротам, багатодітним родинам, самотнім людям похилого віку. Останнім часом опікуюсь діточками, батьки яких загинули під час захисту українських кордонів на сході нашої країни.

Щоб рухатися вперед і йти в ногу з часом, потрібні знання. Тому у 2007 році закінчила Дніпропетровську Академію при Президенті України.

Маю родину, дорослу доньку.

Висунута кандидатом в народні депутати від партії ВО «Батьківщина» по 35-му виборчому округу як мажоритарник.

Йду до влади для вирішення проблем простих людей та захисту їхніх прав, щоб на законодавчому рівні відстоювати інтереси України та свого регіону.

ЗВЕРНЕННЯ

кандидата в народні депутати України по 35-му виборчому округу

Олександри Сотули 


Шановні жителі Нікополя, Покрова та Нікопольського району!
21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Зміна влади на найвищому рівні – це вимоги значної більшості українського народу. Разом з новим Президентом повинен запрацювати і новий склад Ради, до якої мають увійти нові постаті, які не заплямували себе жодними антинародними Законами, корупційними схемами, домовленостями та багаторічним безцільним сидінням у депутатських кріслах. Український народ хоче бачити в новому складі Ради людей чесних, професійних, для яких патріотизм є найвищою ідеологічною цінністю.


Я, Олександра Сотула, висунула свою кандидатуру на посаду народного депутата України і звертаюся до всіх жителів 35-го округу із закликом підтримати запит українського народу на оновлення влади. Я твердо впевнена, що буду ефективно і плідно працювати заради розвитку нашої держави, заради щасливого майбутнього кожної родини. Я готова відстоювати на законодавчому рівні інтереси свого округу.
Останні роки, посилаючись на війну, Україна втратила конкурентну спроможність в промисловості та сільському господарстві. За палкими гаслами про модернізацію і інновації ховалося розкрадання державних бюджетів, за декларуванням боротьби с корупцією і бюрократизмом зростала кількість чиновників з неймовірно високими посадовими окладами і фантастичними привілегіями.

Корупція останніх років на всіх владних рівнях досягла катастрофічних розмірів. Влада декларувала, що підтримує підприємництво, малий та середній бізнес, а насправді знищувала його, посилюючи державницький контроль і адміністративний тиск. Так далі бути не може!
Український народ заявив, що обирає активно розвинуту сучасну країну. Ми обираємо країну, де всі повинні бути рівними перед Законом, де діятиме незалежна судова система. Ми обираємо собі таке майбутнє, щоб жити щасливими в своїй країні, щоб люди не від’їжджали на заробітки по різним країнам, а щоб працювали, будували, робили відкриття в науці та культурному просторі на благо рідної України.

Я впевнена, що головне багатство України – це людський потенціал. Я хочу, щоб всі ми пам’ятали, що ми нащадки великої української культури, яка є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Україна повинна стати прикладом для цивілізованого світу – бути освітнім, культурним, вільним і процвітаючим суспільством третього тисячоліття.

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Ця виборча кампанія буде стрімкою і короткостроковою. Як ніколи, буде важливим голос кожного виборця, який хоче змінити нашу країну. Якщо ви висловите мені довіру і віддасте свій голос за мене, ми з вами разом будемо йти до намічених цілей. Розраховую на Вашу підтримку і перш за все тих, хто вболіває за Україну, за європейське майбутнє нашої молоді.

ВАШ ВИБІР – ВАША ПЕРЕМОГА!

 

З повагою ОЛЕКСАНДРА СОТУЛА.


 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ