НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. ДЕНИС ГЕРМАН: "ПРЕЗИДЕНТУ ПОТРІБНА НАША ПІДТРИМКА"
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. ДЕНИС ГЕРМАН: "ПРЕЗИДЕНТУ ПОТРІБНА НАША ПІДТРИМКА" Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
10.07.2019 10:53

german

Я ніколи в житті не був депутатом. Понад 15 років я працював у великих українських компаніях. І ніколи не «займав посади» – на цих посадах я до сьомого поту боровся за те, щоб компанія розвивалась, виходила в лідери, приносила користь. Щоб мої співробітники завжди отримували гідну зарплатню, стабільність, захист. Але в першу чергу я вимагав результату від себе.

Чому я вирішив балотуватися? По-перше, я маю щире бажання змінити життя людей – не в перспективі, а в реальному часі. По-друге, я маю практичний бізнес-досвід створювати нове, сучасне та ефективне. Це дозволяє об’єктивно оцінювати можливості і фокусуватись на головному. По-третє, я належу до людей, яких гостро обурює те, що відбувалося в країні до сьогодні. І які готові пропонувати конкретні та безкомпромісні дії.

У квітні ми вибороли шанс для країни і отримали НОВОГО президента. Але щоб дійсно змінити країну, Володимиру Зеленському потрібна ваша підтримка. Ми немов посадили дерево, яке тепер просто зобов’язані виростити, захистити і – не дати зрубати. Іншого шансу або «іншим разом» не буде.

Депутати старої формації вкручують лампочки у під’їздах, білять стіни, «роздають гречку». Але якщо ми сподіваємось підняти економіку – такі маленькі «клаптики» не залатають загальну велику діру. Те, що в людей «болить» сьогодні – це тактичні завдання, які мають увійти у загальну стратегію. Тому задача нової формації політиків  – провести структурні системні реформи, щоб створити фундамент – для впевненого руху країни вперед.

Моя позиція проста - довіру не отримують, її заслуговують. Влада повинна бути прозорою, кожен з депутатів – підзвітним. Як у бізнесі. Коли ти працюєш із партнерами та інвесторами, всі твої результати мають бути відкритими для них.

Чому я обрав Нікополь? По-перше, це особисте прохання Президента – попрацювати в регіоні, який відноситься до найскладніших і водночас – найперспективніших в Україні. 35 округ – це концентрація проблем, це - виклик. Дороги, медицина, екологія… Але мене, як людину бізнесу, складнощі не лякають, а навпаки – стимулюють до такої роботи, коли не встигаєш навіть поїсти протягом доби.

По-друге – я особисто поважаю цю землю. Тут живуть мої друзі зі студентства. Я часто бував і буваю тут у справах. З нікопольцями співпрацював у різних компаніях по всій Україні – і це завжди були люди, яким довіряв найскладніше. Яким – дійсно довіряв. Бо вони мають принципи, характер, порядність.

Тому я переконаний, що ми зможем мобілізувати зусилля і показати не лише результат, а й бути прикладом для інших регіонів. І молоде дерево, яке ми не дамо зрубати старій владі, обов’язково дасть врожай. Адже саме нікопольські сади - найродючіші та найкрасивіші! Ви згодні?

Підтримайте мене і партію «Слуга Народу» на виборах по округу №35. А ми підтримаємо вас!

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ