НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Добрі справи. У КАМ’ЯНСЬКОМУ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНИЙ ДИТСАДОК
Добрі справи. У КАМ’ЯНСЬКОМУ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНИЙ ДИТСАДОК Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
05.06.2019 16:47

Цього тижня в селі Кам’янське Нікопольського району, що належить до Червоногригорівської об’єднаної територіальної громади, відбулося урочисте відкриття оновленого після капітального ремонту комунального закладу «Кам’янський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка».

sotula-2

На церемонії були присутні офіційні особи

Ремонтні роботи тривали більше трьох місяців. За цей час було зроблено утеплення будівлі з використанням сучасних енергозберігаючих технологій, а також повністю проведено благоустрій території з укладанням на ній 600 квадратних метрів плитки. Кошти, в розмірі 800 тисяч гривень, на виконання цих робіт були виділені з обласного бюджету. 700 тисяч гривень на ремонт дитячого закладу спрямувало Червоногригорівська ОТГ.

На святковій церемонії відкриття оновленого закладу були присутні Мгер Куюмчян, заступник голови обласної ради, голова Нікопольської окружної партійної організації ВО «Батьківщина», помічник народного депутата України Олександра Сотула, голова Червоногригорівської ОТГ Микола Матюк та інші посадовці селищної ради і гості, запрошені на цей захід.

sotula

Навіть дощ не завадив святу

– Піклування про дітей – це дуже важливо, – наголосила Олександра Сотула. – Батьки повинні бути спокійні, коли їхня дитина знаходиться в дитячому закладі. Відтепер є впевненість, що в холодну пору року малеча буде завжди в теплі. Також важливий стан подвір’я, на якому гуляють діти – воно чисте, рівне, не несе загрози діточкам, коли вони бігають і граються.

Олександра Сотула зазвичай ніколи не відвідує дітей без подарунків. На цей раз вона теж приїхала до малюків з купою подарунків. Дитяча радість була безмежною. Навіть рясний дощ, який випав під час урочистого заходу, не зіпсувала присутнім святковий настрій.

 

Вікторія ХОЦЕНКО.


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

37-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ