НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Відлуння події. Форум «Рівні права – великі можливості»
Відлуння події. Форум «Рівні права – великі можливості» Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
05.06.2019 16:41

ostrov-2

Нещодавно поблизу міста Дніпро в Новоселівці в «Острів River Club» пройшов третій Всеукраїнський форум «Рівні права – великі можливості». Його проведення відбувалося за ініціативи партнерів Фонду «Майбутнє Нікопольщини» Women Plus та Представництва Придніпров’я. Спікерами та експертами форуму були відомі на Дніпропетровщині правозахисники та правозахисниці, депутати та депутатки, голови громадських організацій, ІТ-компаній та інші не менш талановиті та цікаві люди. В рамках форуму було проведено чотири панельні дискусії на такі теми:

– «Гендерна рівність як основа розвитку місцевого самоврядування»;
– «Розвиток соціально-орієнтованого підприємництва через призму гендерної складової»;
– «Рівні можливості у подоланні професійних гендерних стереотипів»;
– «Молодь про гендер: міфи та реалії».

ostrov

На форумі від Благодійного фонду «Майбутнє Нікопольщини» була представлена делегація з семи жінок – ініціативних представниць прекрасної статі різних спеціальностей та напрямків діяльності.

Чинний форум – чудова можливість отримати необхідну мотивацію, познайомитися з великою кількістю активних людей, з якими можна втілити в життя свої проекти.

Атмосфера діловитості і одночасно відсутності будь-якої напруги, яка була на «Острові River Club» у Новоселівці, безумовно, сприяла новим знайомствам і діалогу, корисному обміну думками та контактами.

Фонд «Майбутнє Нікопольщини» висловлює подяку організаторам форуму та планує впроваджувати отримані знання та навички у своїй програмі діяльності в нашому місті.

 

Максим КОТЕЙКО.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

31-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ