НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Пенсійний фонд повідомляє. Модернізоване пенсійне посвідчення
Пенсійний фонд повідомляє. Модернізоване пенсійне посвідчення Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
05.06.2019 15:12

pens-fondОрганами Пенсійного фонду України особам, які отримують пенсії, надається така послуга, як оформлення електронного пенсійного посвідчення.

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) – це пластикова картка, яка поєднує в собі і банківську картку, на яку надходять пенсійні виплати, і посвідчення особи з відповідними персональними даними. За допомогою ЕПП пенсіонер може не тільки отримати пенсію, але й скористатися пільгами, які йому гарантує статус.

Електронне пенсійне посвідчення містить електронний цифровий підпис пенсіонера, що дає змогу надавати заяви та отримувати електронні документи на веб-порталах органів влади (наприклад, звернутися до органів Пенсійного фонду України в електронному вигляді, не відвідуючи їх).

Отримати даний документ дуже просто – треба звернутися до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання та подати заяву. До заяви додається паспорт, або інший документ, що посвідчує особу, документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, або свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, фото розміром 30х25 мм. Заява формується автоматично з даних, наявних у базі Пенсійного фонду. Пенсіонерові необхідно її лише підписати.

На сьогодні електронне пенсійне посвідчення оформлюється пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України. Виготовляється документ Державним Ощадним банком України протягом 30 робочих днів з дня надання заяви та видається у зазначеному в заяві відділенні банку.

Протягом 2019 року до Нікопольського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області вже звернулося майже 300 пенсіонерів із заявами на оформлення ЕПП. При цьому, якщо пенсіонер бажає отримати нове посвідчення замість попереднього, то можуть бути використані фото, наявні в базі даних Пенсійного фонду. Ті, хто звертається за виготовленням електронного пенсійного посвідчення вперше, можуть сфотографуватися безпосередньо у нашому відділі.

 

Наталя МОРОЗОВА,
з
аступник начальника Нікопольського відділу
обслуговування громадян (сервісний центр)
.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

37-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ