НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Територія біля Меморіалу Слави готова до святкових заходів
Територія біля Меморіалу Слави готова до святкових заходів Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
13.05.2019 10:49

Благодійний фонд «Майбутнє Нікопольщини» знову відмітився добрими справами. Напередодні свята Великої Перемоги вони зробили нікопольцям подарунок, виконавши роботи з благоустрою території біля Монументу Слави, що поруч з Центральним ринком

Готуємось до Дня Перемоги

На жаль, за чотири дні до свята біля головного пам’ятника загиблим воїнам ще був безлад. Про це засновнику фонду Руслану Олійнику повідомили мешканці міста, звернувшись до нього з проханням хоч до 9 Травня навести тут порядок.

Взагалі-то, зазвичай комунальні служби повинні були б до цього часу привести до ладу Меморіали Слави та всі місця пам’яті, встановлені на честь загиблих захисників Вітчизни. Туди 9 Травня прийдуть головні гості цього свята: це ті одиниці ветеранів, що залишилась живими, а ще діти війни – свідки тих страшних повоєнних років.

Місцева влада начебто підготувалася до святкування, оприлюднивши програму святкових заходів, але чи є це справжньою готовністю? Мабуть – НІ! Тому Руслан Олійник задає питання міським чиновникам: «Панове, це ж місця святої пам’яті за загиблими нашими предками, які віддали найдорожче, своє життя, заради миру та чистого неба над країною! Ви відбулися лише тим, що написали план заходів, куди і коли прийти. Як можна виявити таку неповагу до пам’яті загиблих?».

В суботу з самого ранку біля Меморіалу Слави закипіла робота. Хлопці відновили тротуарну плитку, яка в багатьох місцях була розбита вщент. Також вони встановили бетонні урни для сміття, відремонтували та пофарбували лавки, зробили обрізку сухих дерев, викосили високу траву.

Тепер біля Меморіалу Слави чисто, красиво та охайно.

fond-9

fond-8

fond-7

fond-6

fond-5

fond

fond-3

Оновлюємо дитячий майданчик

В суботній день в Старій частині міста знову були помічені люди з Благодійного фонду «Майбутнє Нікопольщини».

Вони працювали на дитячому майданчику в сквері, що навпроти медичного училища. Цей сквер одне з найулюбленіших міст відпочинку мешканців цього району. Він гарний, але дитячий майданчик давно не оновлювався. Зламаними стояли гойдалки, була відсутня пісочниця. І знову благодійники займалися тим, чим повинні займатися міські комунальні служби, бо відновити діточкам майданчик їх просили жителі мікрорайону.

Хлопці поставили і пофарбували нові гойдалки. Збудували дерев’яну пісочницю і завезли в неї чистий пісок. Для більшої охайності ще й викосили траву.

Місцеві мешканці не забарилися зі словами вдячності, вони підходили, щоб подякувати благодійникам за добрі справи.

– Ми відчули результат і були дуже задоволені, коли побачили усміхнені обличчя людей і щасливі очі діточок, які одразу ж почали випробовувати нові атрибути дитячого майданчику, – зазначив засновник фонду Руслан Олійник.

І хоча суботній день вже наближався до полудня, благодійники встигли зробити ще одну справу – засипати та втрамбувати ями в дворі дома №10 на проспекті Трубників. Через ці ями там не можна було ні проїхати, ні пройти.

– Сусідам завжди треба допомагати, а двір десятого будинку майже біля нашого офісу, – підмітив Руслан Олійник.

fond-2

fond-4

 

Максим КОТЕЙКО.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

07-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ