НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
ВІТАЄМО Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
09.05.2019 00:00

vitannya

vitannya-fisakШановні ветерани, дорогі нікопольці!

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та вірного служіння своєму народу.

Вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Наш обов’язок – не забувати та передавати історію великого героїчного звільнення наступним поколінням. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство.

Цього дня ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Не зважаючи на нелегкий для України час, дозвольте побажати усім Вам упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай на нашій рідній землі буде лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

З повагою Андрій ФІСАК,

нікопольський міський голова.


vitannya-vedernikovДорогі ветерани! Шановні нікопольці!

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Вітаючи всіх Вас, хто пройшов крізь вогонь війни, з Днем Перемоги, бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ, щасливого та мирного життя! Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення.

Низький уклін живим!

Вічна пам’ять полеглим!

Пам’ятаємо ціну свободу!

З повагою,

Микола ВЕДЕРНІКОВ.


vitannya-shipkoДорогі земляки!

Шановні ветерани!

За 74 роки, що віддаляють нас від травня 45-го, День Перемоги у Другій світовій війні вийшов за рамки звичайного свята. Це вже не просто традиція вшанування воїнів-визволителів. Це дещо більше, що живе в наших серцях.

З кожним роком все менше серед нас тих, хто пам’ятає ту страшну війну. Ідуть у вічність герої. Стихає біль втрат, висихають сльози вдів та сиріт воїнів Другої світової. І разом із цим, все частіше приходять на згадку слова «Хто забуває своє минуле, приречений пережити його знов».

Доземно вклоняюся героям-визволителям Другої світової та їхнім гідним нащадкам!

Щиросердно дякую трудівникам тилу – тим, хто підтримував наших воїнів у минулому столітті, і нинішнім волонтерам, які допомагають нашим захисникам сьогодні.

Молюся за мир на нашій землі, за лагідні посмішки наших ветеранів та радість наших дітей!

Бажаю щастя, стабільності й достатку всім вам, дорогі мої земляки!

З повагою Андрiй ШИПКО,

народний депутат України.


vitannya-sotulaШановні жителі Нікополя та Нікопольського району!

Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас з великим святом – Днем Перемоги!

В цей день ми вшановуємо та говоримо слова вдячності та поваги всім, хто пройшов нелегкий шлях до Перемоги. Ми пам’ятаємо та дякуємо тим, хто подарував нам майбутнє, можливість жити, любити, ростити дітей, трудитися в мирних умовах, а головне – бути вільними і незалежними. Ми зберігаємо ці досягнення, розуміючи, що головне для всього людства – це МИР!

Лише та нація, яка не забуває про своє велике минуле, є вартою гідного майбутнього. Свято Великої Перемоги повинно всіх нас об’єднувати, зміцнювати духовну єдність між поколіннями.

Від усього серця бажаю вам бути здоровими та бадьорими, жити в мирі та злагоді в оточенні своїх рідних та близьких. Щастя, миру, чистого неба та віри в найкращу долю нашої України!

З повагою Олександра Сотула,

помічник народного депутата України,

керівник Нікопольської окружної партійної організації ВО «Батьківщина».


vitannya-feldmanДорогі ветерани! Шановні нікопольці!

Прийміть щирі вітання з 74-ю річницею Перемоги у Другій світовій війні! Це свято назавжди залишиться в наших серцях як символ героїзму і безприкладної мужності нашого народу. В цей великий день «зі сльозами на очах» ми маємо можливість ще раз сказати слова сердечної вдячності всім фронтовикам, партизанам і трудівникам тилу за те, що вони вистояли, вистраждали, перетерпіли і перемогли! Бажаю нових надій, процвітання, щастя і незмінного благополуччя – це найкраща данина ветеранам, нашим рідним і дідам.

Олександр ФЕЛЬДМАН,

генеральний директор ТОВ «НВО «Трубосталь»,

кандидат технічних наук,

Почесний громадянин м. Нікополя. 


vitannya-milyavskij-2Шановні ветерани і мешканці міста!

Минуло вже більше 74-х років з тієї самої гіркою і радісної дати – 9 травня 1945 року. І доблесні воїни, і стійкі трудівники тилу завжди будуть для нас прикладом героїзму, сили і любові до своєї країни.

Уроки тієї страшної війни непідвладні часу, тому що пам’ять про неї буде вічно передаватися з покоління в покоління. Скільки б років не пройшло.

У цей найдорожчий день бажаю вам радості, благополуччя і невичерпної віри в краще.

Пам’ять і почесть полеглим в боях!

Матвій Мілявський,

Заслужений вчитель України,

Почесний громадянин міста Нікополя.


vitannya-olijnikДорогие ветераны! Уважаемые никопольчане!

Поздравляю вас с великим праздником – Днем Победы!

Май 45-го навсегда вошел в мировую историю как великий подвиг народа, одержавшего победу над фашизмом. Это был незабываемый май – со слезами радости, с болью о потере родных и близких, с горечью по погибшим боевым друзьям и однополчанам, с гневом за разоренную, опустошенную страну.

Сегодня мы низко склоняем головы перед светлой памятью тех, кто остановил фашистское нашествие ценой собственной жизни. Мы воздаем почести всем, кто завоевал Победу в жестоких боях, и тем, кто трудился в тылу.

Мы не забываем, что им и детям войны выпали тяжелейшие испытания в послевоенные годы. Своим трудом, своими руками они подняли из руин и пепла сотни до основания разрушенных городов и сел, восстановили предприятия и заводы, возродили родную державу.

Для нашего молодого поколения воины-освободители яркий пример патриотизма и самопожертвования ради мирного неба над родной украинской землей и счастливой судьбы потомков.

Земной поклон вам, Победители, и безмерная благодарность!

Желаю вам крепкого здоровья, счастья и благополучия, любви и уважения, чистого неба и веры в славное будущее нашей великой Украины и нашего любимого города.

Пусть на нашей благословенной земле всегда царят мир, спокойствие и добро!

Руслан ОЛЕЙНИК,

учредитель Благотворительного фонда «Будущее Никопольщины».


 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

08-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ