НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Подяка. Дорогі, шановні мешканці Нікопольщини!
Подяка. Дорогі, шановні мешканці Нікопольщини! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.04.2019 09:16

bojkoДорогі, шановні мешканці Нікопольщини!

Прийміть щирі слова вдячності за виконаний вами громадянський обов’язок і підтримку мене, як кандидата в Президенти від партії «Опозиційна платформа — За життя» на виборах 31 березня. Незважаючи на зневіру і розпач від труднощів сьогодення, ви знайшли в собі сили і прийшли на вибори. Моя сердечна повага кожному з вас, хто не піддався на чергові залякування і обіцянки чинної влади, а обрав наше спільне майбутнє. Кожному, хто сказав своє рішуче — За МИР і віддав свій голос За ЖИТТЯ!

Час об’єднуватися і повернути МИР в Україну. Час ставати до роботи і відновлювати економіку, повернути нашу молодь з-за кордону і дати їм гідну роботу. Щоб вони стали господарями рідної землі і ковалями власного щастя. Час виконати свій синівський обов’язок перед старшим поколінням і забезпечити їм гідне життя.

Це лише перший крок. За ним будуть наступні. Бо остаточна перемога настане лише тоді, коли ми повністю змінимо чинну владу. Коли створимо професійний уряд і оберемо справді народний парламент, коли приберемо випадкових людей з органів місцевого самоврядування.

У нас усе вийде. В нас єдина і свята мета — МИР і ЖИТТЯ!

Ваш Юрій БОЙКО.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ