НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВАДИМ ІВЧЕНКО відвідав Нікопольщину
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВАДИМ ІВЧЕНКО відвідав Нікопольщину Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
18.03.2019 18:21

6 березня на Нікопольщині з робочим візитом перебував народний депутат України фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

ivchenko

Валерій Кузьменко, Валерій Крихта, Олександра Сотула, Вадим Івченко, Володимир Янченко

В Нікополі він разом зі своїм помічником, керівником окружної партійної організації «Батьківщина» Олександрою Сотулою зустрілися з ветеранами Південнотрубного заводу, а саме – з головою ветеранської організації ПТЗ Володимиром Янченком та колишнім головним інженером ПТЗ Валерієм Крихтою. Разом вони відвідали музей історії заводу. Вадим Євгенович і Олександра Федорівна ознайомилися з його експонатами та великою змістовною історією колишнього гіганта металургійної промисловості. Тут вони дізналися, що саме будівництво цього заводу, яке розпочалося на початку 30-х років минулого століття, стало для Нікополя початком його розвитку і всесвітньої слави як міста металургійної промисловості. Поступове введення в дію нових і нових цехів по випуску труб різного сортаменту, а також унікальних труб для космічної промисловості, атомної енергетики та багатьох інших галузей зробило Південнотрубний завод відомим не тільки в усьому Радянському Союзі, а й в усьому світі.

Колишні «трубники» розповіли народному депутату про часи, коли на Нікопольському Південнотрубному працювало приблизно 25 тисяч працівників, завод мав потужну соціальну сферу, а робітники одержували достойну заробітну плату. З приходом 2000 року все змінилося. На Південнотрубному була проведена реструктуризація, наслідком якої стало утворення 16-ти окремих підприємств з різними приватними власниками. Зараз на окремих підприємствах проммайданчика колишнього Південнотрубного, за різними оцінками, працює приблизно 8 тисяч робітників. Спілкуючись з ветеранами, Вадим Івченко і Олександра Сотула дізналися про проблеми, які існують в середовищі ветеранів-металургів. Вони подякували за змістовну зустріч і висловили сподівання на кращі зміни, які мають відбутися в державі вже незабаром.

Спілкуючись з ветеранами, Вадим Івченко і Олександра Сотула
дізналися про проблеми, які існують в середовищі ветеранів-металургів

Вадим Івченко відвідав громадську приймальню ВО «Батьківщина». Він поспілкувався з партійцями щодо нагальних питань, наголосив про відповідальність, яка зараз лежить на кожному з них, і відмітив, що вкрай важливим є не допустити фальсифікації на виборах.

А оскільки візит народного депутата був напередодні чудового весняного свята – 8 Березня, він скористався нагодою і привітав жінок.

Перебуваючи на Нікопольщині, Вадим Івченко з Олександрою Сотулою відвідали місто Покров. Тут вони зустрілися з головою партійної організації «Батьківщина» міста Покров Юлією Гончаренко та громадськістю. В ході зустрічі Івченко розповів про кроки, які робить фракція у Верховній Раді та загалом вся партія для підвищення рівня життя людей і боротьби за зниження грабіжницьких тарифів на газ та комунальні послуги. Народний депутат відповів на чисельні питання присутніх і вкотре наголосив про намагання бути якомога пильними на виборах, щоб виключити можливість будь-якої фальсифікації.

Дуже емоційною була зустріч народного депутата з громадськістю села Капулівка Нікопольського району. Селяни закидали Вадима Євгеновича питаннями, скаржилися на відсутність роботи, а там, де вона є – на низьку заробітну платню, мізерні пенсії і неможливість утримувати свої домогосподарства. Люди занепокоєні, що села спустошуються, молодь і працездатне населення від’їжджає з села, соціального розвитку не відбувається. Вони наголосили, що такого безладу, такого низького рівня життя та загального зубожіння країна не бачила за всі свої 28 років незалежного існування. Вадим Івченко відповів на питання селян та висловив свій оптимістичний прогноз на майбутнє.

 

Юлія БІЛИК для «Проспекта Трубников».

 

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

22-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ