НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Враження. Я вірю в Україну!
Враження. Я вірю в Україну! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
05.02.2019 19:47

sotulaМасштабний форум «Єднання», який відбувся в Києві 22 січня, в День Соборності України, зібрав в Палаці спорту майже 10 тисяч присутніх, серед яких багато поважних і авторитетних гостей. Люди з’їхалися з різних куточків країни, щоб висунути кандидатом в президенти Юлію Тимошенко. З’їзд пройшов під гаслом «ВІРЮ В УКРАЇНУ»!

Нікополь та Нікопольський район представляли вісім делегатів, яких очолювала помічник народного депутата України Вадима Івченка Олександра Сотула. Повернувшись зі з’їзду, вона поділася своїми враженнями.

– Емоції, захват, піднесений настрій відчувала на з’їзді кожної хвилини протягом всіх чотирьох годин!

Вражала кількість поважних гостей – відомі політики та дипломати, екс- міністри та депутати, військові та волонтери, дуже багато молоді. З’їзд відкрив почесний патріарх Української Православної Церкви Філарет. Прозвучала молитва та хоровий спів. Далі виступив перший президент України Леонід Кравчук. Він сказав, що Юлія Володимирівна – це єдиний кандидат, який має чітке бачення перебудови країни, має досвід і певні знання державного діяча, має велику повагу серед політичних лідерів всього світу. Пролунало ще багато виступів відомих поважних людей. Зі сцени на великому екрані присутнім продемонстрували звернення екс-генсека НАТО Андерса Фог Расмуссена, президента Європейської народної партії Жозефа Доля, екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Своє слово про матір проголосила донька Тимошенко – Євгенія. Від її теплих слів на очі наверталися сльози. Євгенія запросила свою маму Юлію Володимирівну на сцену. В перших словах промови Юлія Тимошенко подякувала своїй родині за підтримку, яку завжди при всіх гараздах, а головне – негараздах, вона відчуває від своїх рідних. Далі – подяка всім, хто підтримував і боровся разом з нею, коли вона була у в’язниці. Потім велика, майже двогодинна промова Юлії Володимирівни з окресленням головних напрямків її стратегічного курсу побудови нової України, з чітким баченням необхідних змін, з пропозицією повернення умов Будапештського меморандуму, з Новою конституцією, над проектом якої сотня кращих фахівців працювала майже три роки і яку вона пропонує ухвалити на Всеукраїнському референдумі. Тимошенко наголосила, що Україна вже вичерпала весь запас страждань і тепер повинна починатися нова ера перемог та розквіту країни. Вона впевнена, що їй з командою вдасться підняти економіку, вивести країну на стабільний розвиток, зупинити експорт сировини, знизити комунальні тарифи.

Дуже вразило, коли на сцену вийшли присутні в залі ветерани АТО і кіборги Донецького аеропорту.

Завершила свій виступ Юлія Володимирівна словами: «Велика Україна – це моя мета, від якої я не відступлю ні на крок! Я вірю в перемогу, я вірю в вас, я вірю в Україну!».

 

Олександра Сотула,
помічник-консультант народного
депутата України Вадима Івченка

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

25-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ