НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Є така думка. Дорогий газ. Обмануті сподівання на субсидії
Є така думка. Дорогий газ. Обмануті сподівання на субсидії Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
04.12.2018 10:50

sotula

Нещодавно на одному з телевізійних каналів були оприлюднені соцопитування, де людей запитали про їхню фінансову впевненість та спроможність. Результати виявилися вражаючими – 92,3% опитаних вважають себе бідними, такими, що не можуть дозволити собі елементарних життєво необхідних речей.

Коли я зустрічаюся та спілкуюся з людьми, то головне, що їх зараз турбує, це – ЯК ПЕРЕЖИТИ ЦЮ ЗИМУ? Ніколи ще, як при цій владі, люди не були так стурбовані, розчаровані в сьогоденні та невпевнені в своєму найближчому майбутньому. Особливо це відчувається в невеликих містах та в сільських місцевостях. Тут у населення немає можливості багато заробляти, а величезні комунальні платежі та синхронно зростаючі за ними ціни ведуть людей до зубожіння.

Довгоочікувані повідомлення про надання субсидій, які нарешті стали надходити в сім’ї, розчарували багатьох. Суми субсидій значно зменшені, ліміти на використання енергоносіїв, в порівнянні з минулими роками, теж скоротилися майже вдвічі. Люди розуміють, що на них чекають дуже скрутні умови опалювального періоду. Найжахливіше те, що майже 60% населення потребують компенсацій і на них держава спрямовує 71 мільярд гривень! В той же час розмір видатків на субсидії в бюджеті на 2019 рік зменшено на 23%. Це означає, що влада планує відібрати субсидії у частини людей. І це вирок професійній здатності влади! Взагалі, не субсидії потрібно пропонувати, а підвищувати рівень життя населення, щоб кожна родина, кожна людина мала змогу безболісно для свого сімейного бюджету сплатити комунальні платежі.

Зараз багато хто покладає свої сподівання і зв’язує надії на покращення з кандидатом в Президенти Юлією Тимошенко. Щоб там не казали прихильники діючої влади, але саме за часи прем’єрства Тимошенко підписані нею газові угоди для населення України були посильними і доступними кожній родині. Не потрібні були жодні субсидії, люди спроможні були оплатити комунальні тарифи і мали при цьому досить високу купівельну спроможність. Це факт. І це недалеке минуле. Якщо не бути упередженими, кожен може це згадати і відповісти самому собі чесно, коли вони за газ сплачували більше. Тепер, коли ціна на газ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ виросла в 13 разів, чи десять років тому? Тоді, коли попри підняття цін на зовнішніх ринках, українському населенню газ відпускався виключно свого українського видобутку і коштував для людей помірну ціну.

Зараз діюча влада дійшла до найвищої фази цинізму і заявила, що у 2019 році на український народ чекають ще два значних підвищення ціни на газ: одне в травні, а наступне вже восени, і це стане вбивчим процесом для країни і її мешканців.

Юлія Тимошенко зі своєю командою реально стала на захист людей.

Вона подала в суд на уряд з вимогою скасувати постанову про підвищення ціни на газ, що призвело до зростання тарифів на опалення і гарячу воду. Представники уряду не можуть надати обґрунтування підвищення ціни на газ. Це означає, що ціну взяли зі стелі, щоб за рахунок народу продовжувала збагачуватися купка можновладців. А людей кинули напризволяще. Юлія Володимирівна назвала це тарифним геноцидом! Вона відповідально заявила, що після її перемоги на виборах і приходу до влади одразу тарифи на газ будуть знижені ЩОНАЙМЕНШЕ ВДВІЧІ. Вона продемонструвала розрахунки фахівців, де реальна обґрунтована ціна на газ для населення і потреб теплокомуненерго складає 80–90 доларів за тисячу кубометрів. По такій ціні газ будуть споживати українці.

А імпортний газ, який дорожчий, купуватимуть олігархи для своїх заводів і фабрик. 

 

Олександра СОТУЛА,
помічник-консультант народного депутата України Вадима Івченка

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

19-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ