НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Через Балогу від Гриценка пішов Добродомов – корупційний скандал розгорається…
Через Балогу від Гриценка пішов Добродомов – корупційний скандал розгорається… Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
05.11.2018 11:19

gricenko

Позафракційний депутат, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов офіційно залишив команду Анатолія Гриценка після того, як його передвиборчий штаб очолив чиновник із сумнівною репутацією – Віктор Балога. Розрив став фіналом протистояння між патріотично налаштованими силами, які представляв Добродомов, та корупційною командою Віктора Балоги в таборі Гриценка.

Розрив з патріотами

Інформація про боротьбу всередині штабу Анатолія Гриценка з’явилася одразу після появи Віктора Балоги в команді «Громадянської позиції». Зокрема, соратник Анатолія Гриценка, позафракційний депутат Віктор Чумак відкрито заявляв в інтерв’ю ICTV, що «готовий покинути команду Гриценка через появу Балоги». Втім, вочевидь, лідер «Громадянської позиції» не відреагував на слова соратників, в результаті чого про вихід із команди повідомив Дмитро Добродомов.

«Ми виступали за те, щоб усі свідомі демократичні сили, які не перебувають під впливом олігархічних кланів, відставили в сторону особисті амбіції, об’єдналися разом, щоб визначити єдиного кандидата в президенти і щоб в новій демократичній об’єднаній партії піти на парламентські вибори і отримати більшість. На жаль, принципи цієї платформи були зруйновані з першого дня, коли Анатолій Гриценко себе відразу оголосив кандидатом в президенти, коли лідери політичних сил – ми їх бачили на цій платформі – вирішили, що їхні особисті амбіції важливіші, коли натягнувши маску нових, вони діють старими методами», – заявив Дмитро Добродомов на позачерговому з’їзді партії «Народний контроль», коментуючи рішення щодо закінчення співпраці з Гриценком.

Янукович та кримінал

Показово, що сам Анатолій Гриценко не підтверджував того факту, що Віктор Балога став очільником його виборчого штабу. Однак колишні соратники свідчать про те, що саме Балога керує передвиборною кампанією Гриценка. За інформацією журналістського розслідування «Української правди», Балога забезпечує Гриценка грошима і доступом до телеканалів в обмін на досягнення власних політичних інтересів. Скоріш за все, Гриценко, розуміючи певну «токсичність» Балоги, не дуже хоче висвітлювати співпрацю з ним, однак виконує взяті на себе зобов’язання перед Балогою, надавши останньому право керувати всім.

Не для кого не секрет, що і Віктор Балога має доволі сумнівну репутацію. Час від часу засоби масової інформації згадували «неофіційного хазяїна Закарпаття» у зв’язку з кримінальними справами, вирубкою лісу та контрабандою на Закарпатті, а також рейдерством та бандитизмом. Такою репутацією Віктор Балога не в останню чергу завдячує роботі на посаді міністра часів президентства Віктора Януковича. Зокрема, в 2010 році в інтерв’ю «Радіо Свобода» Балога прямо називав Януковича «найкращим кандидатом в президенти України».

Втрата довіри людей

Факт того, що людина, яку політичні експерти пов’язують з проросійськими політиками та криміналітетом, нехай і неформально, очолює штаб Анатолія Гриценка, не могла не викликати обурення у його соратників, що стояли на Майдані. Як наслідок, це обернулося для лідера партії «Громадянська позиція» не лише втратою політичних партнерів, але й розчаруванням виборців. Як приклад, можна згадати про останній візит Гриценка до людей на мітинг біля Верховної Ради, коли мітингарі прямо в очі звинуватили політика в бажанні «попіаритися» на них та назвали його «бандюганом», прогнавши з акції протесту.

Розчарування виборців у Анатолії Гриценку підтверджують і останні соціологічні дослідження. Ті, хто раніше планував голосувати за Гриценка, зараз шукають собі іншого кандидата. Основною причиною зміни поглядів люди називають низку корупційних скандалів, пов’язаних з елітною нерухомістю родини лідера «Громадянської позиції», зокрема шикарного будинку в Конча-Заспі та чотирьох квартир у центрі Києва. Крім цього, багатьох від Гриценка відвернув факт того, що він просив гроші в Коломойського, про що стало відомо з публікацій на багатьох інформаційних ресурсах. Нагадаємо, вони виклали аудіо-запис розмови, де Коломойській стверджував, що Гриценко просив у нього 5 мільйонів доларів. Внаслідок згаданих обставин, за даними досліджень соціологічної групи «Рейтинг», підтримка виборцями Анатолія Гриценка знизилася майже вдвічі – з 10,7% до 6,6%.

 

Олександр Малий.

 

За матеріалами https://antikor.com.ua/articles/258394-baloga_obespechit_gritsenko_denjgami_i_dostupom_k_telekanalam__ukrainskaja_pravda

https://www.radiosvoboda.org/a/2188650.html

https://ru.korupciya.com/tyi-takaya-zhe-p-dal-kak-i-poroshenko-mitinguyushhie-na-bankovoy-napali-na-anatoliya-gritsenko/

 


 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

33-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ