НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти Управління рибного господарства Дніпропетровщини серед кращих
Управління рибного господарства Дніпропетровщини серед кращих Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
01.10.2018 15:28

riba

20 вересня 2018 року Державне агентство рибного господарства України провело засідання колегії, де підведено підсумки роботи територіальних органів Держрибагентства за 7 місяців поточного року. За результатами підсумків Дніпропетровська область опинилась серед числа кращих.

Протягом січня-липня 2018 року Управлінням Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області проведено 1909 рибоохоронних рейдів, що на   65 % більше, ніж за аналогічний період 2017 року (665).

Під час проведення рибоохоронних заходів викрито 2423 порушення, що склало 208 % у порівнянні з показником аналогічного періоду 2017 року (1163). З них грубих порушень – 710, що на 33 % більше, ніж у минулому році (477). Особливу увагу слід звернути на збільшення (89 %) кількості виявлених порушень правил рибальства (1226 у 2018 році проти 134 за аналогічний період 2017 року).

За незаконне придбання чи збут водних біоресурсів притягнуто до адміністративної відповідальності 281 правопорушника, та вилучено понад 5 тонн водних біоресурсів.

Майже у 6 разів у порівнянні з минулорічним показником збільшилась сума накладених штрафів за порушення правил рибальства – 90,7 тис. грн.

Нараховані збитки за січень-липень 2018 року склали 523,8 тис. грн, що на 30 % більше у порівнянні з минулорічним показником (367,3 тис.).

Обсяги вилученої у правопорушників риби на водоймах області склали 2,7 тонн (на 56 % більше минулорічного показника – 1,2 тонн), а кількість вилучених знарядь лову склала 850 одиниць (137 % від минулорічного показника – 620 одиниць).

Високих показників у роботі вдалося досягти, в тому числі, завдяки плідній співпраці Дніпропетровського рибоохоронного патруля з правоохоронними, природоохоронними органами та громадськими організаціями Дніпропетровської області. Також оперативно реагувати на виявлені правопорушення допомагають небайдужі громадяни, від яких у 2018 році надійшло 197 звернень та повідомлень на телефон «Гарячої лінії» Управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області – 096-4000-250.

Працівниками рибоохоронного патруля постійно проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота, спрямована на профілактику та попередження порушень природоохоронного законодавства. Під час рибоохоронної діяльності серед рибалок-любителів розповсюджуються «Довідники риболовлі» з докладним роз'ясненням правил любительського і спортивного рибальства .

Управління активно продовжує роботу по знищенню заборонених знарядь лову, конфіскованих у правопорушників за рішеннями судів та вилучених за актами безгосподарського майна. Так, протягом 2018 року знищено та утилізовано 1530 одиниць сіток, «екранів», раколовок, «павуків», ятерів, тощо, загальна довжина яких склала 62,2 км.

Хочу нагадати, що з 1 листопада вступає в силу заборона лову водних біоресурсів на зимувальних ямах та основних місцях зимівлі у рибогосподарських водних об’єктах області. Перелік і межі зимувальних ям, строки заборони лову, які щорічно затверджуються наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області, буде висвітлено у жовтні у засобах масової інформації, а також на сайті Держрибагентства та на офіційній сторінці Дніпропетровського рибоохоронного патруля у мережі facebook за посиланням https://www.facebook.com/dnipro.rop/

 

Василь ВОЛКОВ, начальник Управлiння

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

19-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ