НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Ассорти ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
14.08.2018 09:56

zhukovskiy8 серпня заступнику директора Нікопольського краєзнавчого музею, члену Національної спілки журналістів України і постійному дописувачу нашої газети Мирославу ЖУКОВСЬКОМУ виповнилося 60 років!

Шановний Мирославе Петровичу!

Ваш ювілей – це не лише роки, а ще й досвід, мудрість, любов та повага колег, друзів, рідних людей. Це той значний внесок в справу дослідження історії рідного Нікопольського краю, людей, які його прославили.

Щиро вітаємо Вас з першим солідним ювілеєм і зичимо на довгі роки міцного здоров’я, душі – спокою та рівноваги, серцю – любові та щастя. Нехай все у Вашому життя складається виключно за Вами написаним сценарієм! Дякуємо за співпрацю і сподіваємось на нові сенсаційні та просто цікаві публікації!

У кожного свій шлях, своє життя,
І кожен визначає свою планку.
Щасливий той, хто вірить в майбуття
І віддається справі до останку!

 

З повагою колектив редакції газети «Проспект Трубників».

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

15-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ