НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Криминал На шлях виправлення не став, та знову опинився за гратами
На шлях виправлення не став, та знову опинився за гратами Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
17.12.2017 17:50

kriminal-2

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 31-річного чоловіка за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 121 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу та умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Встановлено, що в грудні 2014 року чоловік, який раніше відбував покарання за вчинення розбійного нападу, перебував в одній із квартир в м. Нікополь, дістав з карману куртки металевий ключ, який потерпіла сприйняла як ніж, та погрожував спричиненням їй тілесних ушкоджень та вбивством. Після чого, викрав з вказаної квартири побутові речі, чим спричинив потерпілій матеріального збитку на суму більше 2 тис. грн.

Крім того, в жовтні 2016 року, перебуваючи в квартирі з потерпілим, де на грунті неприязних відносин виникла сварка, яка переросла в бійку. У ході якої зловмисник взяв дерев’яну палицю та наніс численні удари по всьому тілу потерпілому. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер.

Прокурором забезпечено підтримання державного обвинувачення в суді та доведено вину чоловіка в повному обсязі.

Суд, врахувавши позицію державного обвинувача, призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.

 

 

Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури
В. Жур

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ