НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Криминал За розбійний напад зловмисники проведуть за гратами 5 років
За розбійний напад зловмисники проведуть за гратами 5 років Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
17.12.2017 17:46

kriminalНікопольською місцевої прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно двох чоловіків за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров'я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникнення у житло).

Так, встановлено, що в травні 2017 року у нічний час доби двоє чоловіків, діючу спільно, зазделегіть розподіливши ролі та підготувавши зі шматків тканини маски для закриття обличчя, вирізавши в них отвори для очей, пошкодили віконну раму та проникли в середину одного з будинків у м. Нікополь. Дотримуючись розробленого плану, зайшли до кімнати, в якій спав потерпілий, та з метою заволодіння чужим майном, скоїли на останнього розбійний напад, почергово нанісши удари в область голови та грудної клітини, вимагали грошові кошти. Потерпілий після застосування до нього насильства, не чинив опору та передав нападникам всі наявні у нього кошти та два мобільних телефони. Після вчинення розбійного нападу чоловіки з місця вчинення злочину зникли.

У ході судового розгляду кримінального провадження на підтвердження вини чоловіків сторона обвинувачення надала суду переконливі і беззаперечні докази.

Державне обвинувачення підтримувалося прокурором Нікопольської місцевої прокуратури.

Суд, враховуючи те, що потерпілий після відшкодування йому матеріальних збитків не має жодних претензій морального та матеріального характеру, що знижує ступінь тяжкості вчиненого злочину, призначив покарання нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції ч. 3 ст. 187 КК України, та призначив винуватцям покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років без застосування конфіскації майна.

 

Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури
В. Жур

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ