НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Криминал Засуджено юнака за відкрите викрадення золотих виробів
Засуджено юнака за відкрите викрадення золотих виробів Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
28.10.2017 09:34

grabezh

Вироком Нікопольського міськрайонного суду визнано винним та засуджено юнака за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж).

Доведено, що у серпні 2016 року 24-річний юнак, перебуваючи на території однієї зі шкіл в м. Нікополі, в денний час доби напав на пересічну жінку та шляхом ривка зірвав з шиї золотий ланцюг з кулоном. Викрадене реалізував до ломбарду, за що отримав грошові кошти.

Нікопольською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання державного обвинувачення в суді. Прокурор під час судових дебатів наголосив на тому, що юнак переховувався від суду, не з’являвся в судові засідання та після вчинення вказаного кримінального правопорушення, вчинив ще ряд тяжких злочинів, що в свою чергу вказує на те, що обвинувачений на шлях виправлення не став і відповідних висновків не зробив.

Суд, враховуючи принципову позицію прокурора щодо міри покарання, призначив обвинуваченому 4 роки позбавлення волі.

 

Прокурор Нікопольської

місцевої прокуратури В. Жур

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ