НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Криминал Молодик, який вчиняв грабежі в денний час в м. Нікополь, опинився за гратами
Молодик, який вчиняв грабежі в денний час в м. Нікополь, опинився за гратами Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
21.10.2017 18:52

kriminal-43

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно чоловіка за вчинення ряду кримінальних правопорушень за фактами відкритого викрадення майна у місцевих жителів м. Нікополь (грабіж).

Встановлено, що 26-річний молодик, маючи не зняту та не погашену судимість, повторно, протягом травня 2017 року, перебуваючи в м. Нікополь, в денний час доби, шляхом ривку зривав з ший жінок золоті ланцюжки, які в подальшому реалізовував до ломбарду. Отримані грошові кошти витрачав на власні потреби.

Нікопольською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання державного обвинувачення в суді. Прокурором в судовому засіданні доведено винну обвинуваченого в повному обсязі.

За результатами судового розгляду, суд, врахувавши позицію прокурора, призначив молодику покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

 

 

Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури В. Жур

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ