НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Криминал Свою вину визнав повністю
Свою вину визнав повністю Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
17.03.2017 17:36

forochnik

Вироком Нікопольського міськрайонного суду 38-річного нікопольця визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло).

Встановлено, що раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини чоловік на шлях виправлення не став та з листопада 2014-го до вересня 2015 року шляхом проникнення через вікно до будинків мешканців м. Нікополь та відділень лікарень здійснював крадіжку майна, а саме: золотих виробів, електронної техніки, медичних приладів та інших цінних речей. На рахунку обвинуваченого одинадцять епізодів крадіжок на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Свою вину зловмисник визнав повністю. Державне обвинувачення у кримінальному провадженні підтримувала Нікопольська місцева прокуратура.

Суд призначив чоловікові покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

 

С. Дашковський, прокурор Нікопольської місцевої прокуратури.


 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ