НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Криминал За отримання хабара в розмірі 46 тис. грн. засуджено службових осіб Марганецької міської ради
За отримання хабара в розмірі 46 тис. грн. засуджено службових осіб Марганецької міської ради Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
09.10.2018 16:54

marganets

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно службових осіб Марганецької міської ради за фактом одержання неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Під час судового розгляду встановлено, що завідувач відділу землекористування та екології Марганецької міської ради за попередньою змовою із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Марганецької міської ради зловживаючи своїм впливом та своїм службовим становищем, керуючись корисливим мотивом, вимагали та отримали від директора товариства з обмеженою відповідальністю неправомірну вигоду в сумі 46 тис. грн. за вирішення питання щодо погодження розміщення тимчасових споруд – павільйонів на території м. Марганець.

Публічне обвинувачення підтримував прокурор Нікопольської місцевої прокуратури, який довів вину хабарників в повному обсязі.

Вироком Марганецького міського суду засуджено вказаних посадових осіб за вчинення ними кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України та призначено покарання кожному у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 3 роки та з конфіскацією майна.


Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури В. Жур

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

43-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ