НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Криминал На Дніпропетровщині за втручання прокуратури повернуто водопровідну мережу села вартістю понад 9 млн. грн.
На Дніпропетровщині за втручання прокуратури повернуто водопровідну мережу села вартістю понад 9 млн. грн. Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
01.10.2018 15:15

vodoprov

 

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позов Нікопольської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Чкалівської сільської ради Нікопольського району до фізичної-особи підприємця про визнання недійсним договору та повернення майна.

Так, 01.07.2013 між Південною сільською радою Нікопольського району (правонаступником якої є Чкалівська сільська рада Нікопольського району) та фізичною особою-підприємцем укладено договір оренди окремого індивідуально визначеного майна об’єктів водопостачання та водовідведення села Південне.

Прокуратурою встановлено, що вищевказаний договір укладено без проведення конкурсу та визначення оціночної вартості об'єкту оренди, що потягло невірне визначення розміру орендної плати за майно комунальної власності, договір оренди не містить визначених законом істотних умов, а ліцензія на відповідний вид діяльності у фізичної-особи підприємця відсутня.

Наразі за втручання прокуратури водопровідну мережу села вартістю 9657 тис. грн. зобов’язано повернути територіальній громаді.

 

Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури В. Жур

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

42-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ