НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Криминал За вчинення злочинів на території м. Нікополь отримав 4 роки позбавлення волі
За вчинення злочинів на території м. Нікополь отримав 4 роки позбавлення волі Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
11.06.2018 12:09

kriminal

Нікопольською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно молодого чоловіка за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 190 КК України (грабіж та шахрайство вчиненні повторно).

Встановлено, що зловмисник, який неодноразово судимий, та який звільнився з місць позбавлення волі, перебуваючи в парку «Металург» в м. Нікополі, побачив раніше незнайому жінку, на шиї якої висів золотий ланцюжок та підвіска. Чоловік підбіг позаду потерпілої та шляхом ривка зірвав золоті вироби, чим спричинив матеріальної шкоди на суму більше 5 тис. грн.

Крім того, перебуваючи в одному з магазинів в м. Нікополі, маючи сувенірні банкноти, за зовнішнім виглядом схожі на грошові банкноти НБУ номіналом 500 грн. кожна, намагався розрахуватися за товар, який купував. Проте, продавець виявила несправжні гроші та почала кричати. У цей час молодик разом з товаром вибіг з магазину, та викраденим розпорядився на власний розсуд.

Публічне обвинувачення підтримувалося прокурором Нікопольської місцевої прокуратури, який довів вину чоловіка в повному обсязі.

Суд, враховуючи принципову позицію державного обвинувача, призначив чоловікові покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

 

Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури В. Жур

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

36-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ