НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Темна справа: в суді немає світла
Темна справа: в суді немає світла Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
10.02.2015 16:14

 

Робота міського суду паралізована через борги перед енергетиками. 13 січня через несплату за електроенергію в суді вимкнули світло. Немає освітлення, не працюють комп’ютери, через що – розгляд всіх цивільних та карних справ відкладений до кращих часів.

З 13 січня будівля міського суду була повністю відключена від електрики через борги за світло перед «Дніпрообленерго».

Немає освітлення, не працюють комп’ютери, а головне – не працює автоматизована система розподілення справ, система аудіо фіксації засідань тощо. Через це розгляд десятків цивільних та карних справ відкладено, і їх кількість зростає з кожним днем.

Нікопольцям тижнями доводиться чекати, коли ж нарешті в будівлі увімкнуть світло, та суд розпочне розглядати їхні справи.

Через відсутність світла затягнувся і розгляд справи відомого нікопольцям Андрія Галети. Нагадаймо, чоловік в квітні 2014-го влаштував стрілянину на перетині вулиць Шевченка та Усова.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ