НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Випуск телепрограми "НТМ" 04.02.2015
Випуск телепрограми "НТМ" 04.02.2015 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
06.02.2015 13:04
 

Анонс:

-          Не розвиток, а виживання – депутати прийняли бюджет міста на 2015 рік

-          Податок на житлове майно: 1% за квартири більше 120 квадратних метрів та будинки понад 250 квадратів.

-          Іграшки з минулого: в Нікополі проходить виставка м’яких іграшок гуртка Ганни Островер

 

На першій в цьому році сесії, що відбулась 30 січня, депутати проголосували за головний фінансовий документ, за яким місто житиме протягом року. Про особливості цьогорічного бюджету розповіли начальник фінуправління Олена Давидко та в. о. міського голови Андрій Фісак.

 

Депутати також визначились зі ставками податку на житлове та комерційне майно. Так, нікопольці, що мають квартири площею більше 120 квадратних метрів, або будинки більше 250 квадратів, за різницю в квадратурі сплачуватимуть 1% мінімально заробітної плати за 1 кв. м. Підприємці ж сплачуватимуть за свої об’єкти нежитлової нерухомості 0,2 % податку. Детальніше про це та сесію міськради дивіться в наступному випуску новин твого міста.

 

Стосується багатьох. Працівники Пенсійного фонду розказали, які зміни в пенсійному законодавству набрали чинності в 2015 році. Змінюють розміри спеціальних пенсій, а пенсії, сума яких перевищує три мінімальні заробітні платні, підлягають оподаткуванню. Про це та інше далі більш детально.

 

Іграшки з минулого. В бібліотечному центрі народної творчості, що знаходиться в старій частині міста, проходить виставка м’якої іграшки. Усі представлені на ній експонати – іграшки з колекції Ганни Островер, які у 80-90 роках зробили маленькі нікопольці, що відвідували гурток майстрині. Ганни Ізарїлевни вже немає, проте її справа живе.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 17.45, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ