НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Випуск телепрограми "НТМ" 02.02.2015
Випуск телепрограми "НТМ" 02.02.2015 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
03.02.2015 20:01
 

Анонс:

-          Деякі пенсії підлягають оподаткуванню: в пенсійному фонді розповіли про зміни до законодавства

-          ІНТЕРПАЙП заощаджує енергію – на Ніко Тьюб відкрили котельню на пелетах

-          Кіноасамблея на Дніпрі в Нікополі: режисери дали обіцянку зняти документальне кіно про Сірка

 

Стосується багатьох. Працівники Пенсійного фонду розказали, які зміни в пенсійному законодавству набрали чинності в 2015 році. Змінюють розміри спеціальних пенсій, а пенсії, сума яких перевищує три мінімальні заробітні платні, підлягають оподаткуванню. Про це та інше далі більш детально. 

Заощадження енергії та введення в експлуатацію енергозберігаючих технологій – це питання наразі хвилює промисловців України. Активно займається розробкою та впровадженнямпроектів, спрямованих на зниження витрат на паливно-енергетичні ресурси, ІНТЕРПАЙП. На одному з активів компанії – Ніко Тьюбі – відкрили котельню, що працює на альтернативних джерелах енергії – пелетах. 

Шостий рік поспіль на Дніпропетровщині проходить міжнародний форум «Кіноасамблея на Дніпрі». При підтримці народного депутата Андрія Шипко вже втретє мешканці Нікополя, Орджонікідзе та Нікопольського району мають можливість побачити кращі фільми кінопоказу та поспілкуватись з режисерами.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 17.45, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ