НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости У Нікополі вшанували пам'ять жертв Голокосту
У Нікополі вшанували пам'ять жертв Голокосту Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 1
ХудшийЛучший 
02.02.2015 11:26

27 січня, в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, у Нікополі традиційно провели мітинг. До пам’ятного знаку поклали квіти, а очевидці тих страшних подій поділились згадками про той урок історії, який не повинен повторитися.

Щорічно в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в Нікополі біля меморіального знаку збирається спільнота, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Очевидці, таких з кожним роком стає все менше, згадують часи тих страшних подій. І головне для них не просто згадати, а й передати наступним поколінням ці знання. Адже це був жахливий урок історії, який не має повторитися.

Зміївська балка в Ростові-на-Дону, Дробицький та Бабин яр – це назви місцин, де проходили масові знищення цивільного населення, здебільшого єврейського, в сорокові роки минулого сторіччя.  Згадки про це й досі наводить жах на присутніх.

За даними єврейської спільноти, під час Голокосту було знищено близько 8 тисяч євреїв Нікополя та Нікопольського району, з них майже 2 тисячі дітей.

Природа сумувала разом з народом в цей день. Нікопольці вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до меморіального знаку.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ