НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Волонтери балують солдатів домашніми харчами
Волонтери балують солдатів домашніми харчами Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
02.02.2015 11:24

Нікопольські волонтери балують солдатів домашніми харчами. Сюрприз їм підготували до Нового року, коли привезли в зону АТО салат олів’є та домашню випічку. Солдатам дуже сподобалось. Тож таку традицію вирішили продовжити і після свят.

Волонтери балують солдатів домашніми харчами. Вже не вперше готують для них салат олів’є, а ще наліпили вареників. Дуже активно в цьому допомагає населення Нікополя. містяни залюбки передають різні необхідні для цього продукти.

Знайшли і місце для приготування їжі – це їдальня в старій частині міста. Саме тут з десяток господинь кілька годин кришили олів’є і ліпили смачні вареники. Все – на замовлення нікопольців, що зараз знаходяться в зоні АТО.

Загалом волонтери накришили три відра салату олів’є, а вареників наліпили з більш ніж 10 кілограмів тіста.  Зупинятись на цьому не збираються. Підтримувати наших солдатів планують і надалі.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ