НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Випуск телепрограми "НТМ" 26.01.2015
Випуск телепрограми "НТМ" 26.01.2015 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.01.2015 00:00
 

Анонс:

-          Не забудьте повірити лічильники на воду. Термін – до 1 квітня.

-          Нікополь прощався ще з одним героєм – Владиславом Остапенком

-          Поділись книгою з солдатом – Центральна міська бібліотека запровадила акцію

Не забудьте повірити лічильники. Термін – до квітня. Про це нагадав мешканцям начальник Нікопольського водоканалу Іван Кулініч. У Нікополі 51 842 водних лічильника, з них 43 тисячі – підлягають повірці. Керівництво Міськводоканалу дало населенню відстрочку – повірити водомір можна до 1 квітня. В разі, якщо населення не зробить цього за цей термін, платити за послугу доведеться по нормативному тарифу. Крім того, Іван Кулініч закликав населення гасити борги. Ситуація з цим критична. Водоканал на межі застосування непопулярних методів – як то подавання води за графіком. Найбільші борги накопичили мешканці багатоповерхівок в межах міста, а особливо гуртожитки.

Віддав життя за соборність. 22 січня, у день соборності України, Нікополь прощався з Владиславом Остапенком. Він був щирим патріотом, відстоював права українців на Євромайдані. А 7 серпня пішов добровольцем до зони АТО. Служив у 93-їй окремій механізованій бригаді. Напередодні Водохреща наш земляк героїчно загинув у боях за Донецький аеропорт. Йому був 51 рік. Рідні та близькі згадують Владислава як добру, щиру та працьовиту людину. Він був люблячим батьком та чоловіком. Опорою сім’ї – дружини Надії та доньки Анастасії. Його колеги з Нікопольського управління експлуатації газового господарства, де він пропрацював слюсарем з експлуатації та ремонту газового обладнання, кажуть, що Владислав був справжнім майстром своєї справи.  Попрощатись з героєм прийшли сотні нікопольців. Його проводжали в останню путь вигуками: «Герої не вмирають».

Активісти Нікопольської волонтерської сотні провели другий ярмарок-концерт на підтримку воїнів АТО. Їх залюбки підтримали народні майстрині, які надали свої вироби для продажу, а також творчі колективи міста.

Поділись книгою з солдатом! Центральна міська бібліотека проводить акцію. Протягом місяця, з 22 січня, бібліотекарі збирають книжки для солдатів, що знаходяться в зоні АТО. Поділитись літературними творами можете і ви.

 

22 січня 1919 року було проголошено Акт возз’єднання Української та Західноукраїнської Народних Республік. На 96-ту річницю Дня Соборності в Нікополі провели акцію «Живий ланцюг».

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 17.45, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ