НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости «Живий ланцюг» до дня Соборності
«Живий ланцюг» до дня Соборності Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.01.2015 00:00

22 січня 1919 року було проголошено Акт возз’єднання Української та Західноукраїнської Народних Республік. На 96 річницю Дня Соборності в Нікополі провели акцію «Живий ланцюг».

Активна молодь і люди старшого віку – усього близько двохсот нікопольців – долучились до  Всеукраїнської акції «Живий ланцюг». На 96-ту річницю Соборності України вони взялися за руки та створили ланцюг, який простягся від Європейської площі до будівлі міської ради.

Акцію «Живий ланцюг» підтримали близько сотні міст по всій Україні. Хлопці та дівчата з національною символікою рівно о 12 годині  заспівали гімн України. Після чого вшанували пам'ять загиблих солдатів.

Під час акції волонтери збирали кошти для солдатів. Усього за годину вдалось зібрати 400 гривень. Їх передадуть батальйону спеціального призначення «Січ».

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ