НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Благодійний ярмарок-концерт для воїнів АТО
Благодійний ярмарок-концерт для воїнів АТО Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.01.2015 00:00

Активісти Нікопольської волонтерської сотні провели другий ярмарок-концерт на підтримку воїнів АТО. Їх залюбки підтримали народні майстрині, які надали свої вироби для продажу, а також творчі колективи міста.

Мета ярмарку-концерту – зібрати якомога більше коштів для солдатів-нікопольців. Заявки від них продовжують надходити волонтерам. Зараз вкрай необхідно зібрати до 15 тисяч гривень.

Також нікопольські волонтери взяли під своє крило дитячий будинок в Артемівську. Кажуть: самі солдати з відпустки привозили туди дитячі речі, і волонтери  теж не змогли пройти повз.

Народні майстри вдруге активно підтримали ярмарок-концерт та надали свої роботи для продажу. Увазі нікопольців, що прийшли на концерт, передані солдатами гільзи, патрони з зони АТО – таке собі відлуння війни. Самі ж волонтери, вже звичні до таких страшних експонатів, називають гільзи «вазами». І планують віддати  їх народним умільцям для розпису. А потім виставляти на аукціонах.

Ще одне місце, що притягує увагу – стіл зі зброєю. Тут бажаючих навчають збирати та розбирати автомат.

Нікопольці, дорослі та діти, активно долучились до підпису листівки для солдатів. На великому шматку паперу кожен бажаючий міг залишити свої побажання або навіть зробити малюнок.

Активно допомагають волонтерам в зборі необхідних речей і навколишні села. Так, учні першотравенської школи привезли необхідні продукти харчування.

На концерті, підготовленому силами творчих колективів міста та волонтерами, глядачам продемонстрували і кадри з зони АТО, що зафільмували самі волонтери під час своїх поїздок.  Багато хто в залі не міг стримати сліз.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ