НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости 120 днів у ворожому полоні
120 днів у ворожому полоні Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
23.01.2015 11:23

Нікопольські волонтери розказали про свою роботу, відзвітували про те, куди витратили зібрані кошти, а ще поділились інформацією, як вони вітали наших бійців в зоні АТО з Новим роком.  А ще журналістам трапилась нагода поспілкуватись з солдатом, що служив в батальйоні «Донбас» та 120 днів пробув у ворожому полоні.

 

Загалом нікопольські волонтери здійснили три поїздки в зону АТО до наших солдатів та передали їм гуманітарну допомогу. Остання поїздка – перед Новим роком. До неї волонтери підготувались особливо. Окрім необхідних речей, привезли солдатам справжнє свято: заздалегідь жінки-волонтери приготували традиційний салат «Олів’є», випекли торти і закупили солодощі та апельсини. Вручали ж подарунки волонтери в костюмах Діда Мороза та Снігуроньки. Загалом нікопольські волонтери допомагають не тільки солдатам, але і їхнім родинам, і переселенцям. І все завдяки небайдужим мешканцям Нікополя.

Разом з волонтеркою з журналістами спілкувався і Юрій Благінін. Він родом з Нікополя, останні кілька років жив у Києві. Одного разу вирішив піти добровольцем в батальйон «Донбас».

120 днів Юрій Благінін провів у ворожому полоні. Чоловік згадує, як полоненим намагались «промити мізки» та нав’язати свою ідеологію. Та на це ані Юрій, ані його товариші не піддались. З полону чоловікові вдалось повернутись живим та неушкодженим.  Що треба робити зараз, за думкою солдата, залишати в минулому неоднозначні історичні моменти, а створювати сучасну українську культуру.

А для себе Юрій зрозумів, що найголовніше в житті – далеко не матеріальні цінності, а любляча родина.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ