НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Випуск телепрограми "НТМ" 21.01.2015
Випуск телепрограми "НТМ" 21.01.2015 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
23.01.2015 11:13
 

Анонс:

- Міськводоканал пригрозив боржникам подавати воду за графіком

- 120 днів у ворожому полоні: солдат-нікополець розповів, що для нього тепер найголовніше

- Православні християни відзначили Водохреща

 

Зростають борги населення за водоспоживання. А це примушує водоканал йти на непопулярні рішення. Боржникам загрожують судові тяганини або навіть подавання води за графіком.

 

Підприємці Нікопольщини та представники влади сіли за круглий стіл обговорити важливі питання – як то розвиток та підтримка бізнесу. Якої згоди дійшли – дивіться в наступному репортажі.

 

Нікопольські волонтери розказали про свою роботу, відзвітували про те, куди витратили зібрані кошти, а ще поділились інформацією, як вони вітали наших бійців в зоні АТО з Новим роком.  А ще журналістам трапилась нагода поспілкуватись з солдатом, що служив в батальйоні «Донбас» та 120 днів пробув у ворожому полоні.

 

19 січня православні християни відзначили свято Водохреща. Тисячі нікопольців прийшли на міський пляж, щоб зануритись в крижану воду. Ті ж, хто купатись не ризикнув, мали можливість набрати освяченої води прямо з Каховського водосховища. Вважається, що така вода не псується роками і має цілющі властивості.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 17.45, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ