НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Підприємці та влада: чи буде діалог?
Підприємці та влада: чи буде діалог? Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
23.01.2015 11:17

Підприємці Нікопольщини та представники влади сіли за круглий стіл обговорити важливі питання – як то розвиток та підтримка бізнесу. Якої згоди дійшли – дивіться в наступному репортажі.

Третина працюючого населення Нікополя зайнята в сфері підприємницької діяльності.   Середньомісячна заробітна плата складає 2466 гривень. Надходження до бюджету від малого та середнього бізнесу 141 мільйон гривень. У Нікополі створений бізнес-центр. Сфера його діяльності, зокрема, і робота з представниками малого та середнього бізнесу.

За інформацією Юрія Останіна, зараз розроблений проект Програми з розвитку туризму і збереження культурної спадщини в Нікополі на 2015-2020 роки. Програма передбачає, зокрема, створення привабливих туристичних продуктів, формування туристичного іміджу, заохочення місцевого бізнесу та інвесторів для створення об’єктів туристичної інфраструктури.

Підприємцям розказали про зміни в бюджетному кодексі. А представники податкової інспекції поінформували детальніше про нове в Податковому кодексі. Підприємці та представники влади домовились провести розширене спільне засідання з депутатами для з’ясування всіх проблемних питань, що нині хвилюють представників малого та середнього бізнесу Нікопольщини.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ


чернова татьяна владимировна астролог таролог
lifeastro.kz