НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Свято Водохреща в Нікополі
Свято Водохреща в Нікополі Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
23.01.2015 11:15

19 січня православні християни відзначили свято Водохреща. Тисячі нікопольців прийшли на міський пляж, щоб зануритись в крижану воду. Ті ж, хто купатись не ризикнув, мали можливість набрати освяченої води прямо з Каховського водосховища. Вважається, що така вода не псується роками і має цілющі властивості.

Свято Водохреща встановлено на згадку про те, як Ісус прийняв хрещення, взявши на себе всі гріхи людства та змивши їх у водах річки Йордан. В цей день була явлена світу таємниця святої Трійці.

Погода 19 січня була зовсім не хрещенською: ніяких морозів, навпаки – плюсова температура. За доброю традицією тисячі нікопольців прийшли на міський пляж, де настоятель Спасо-Преображенського собору Микола Марущак освятив воду у Каховському водосховищі та принесену городянами.

Вважається, що в цей день Бог робить диво – освячує всю воду. Вона змінюється та набуває цілющих якостей. За традицією, на Водохреща прийнято занурюватись у посвячену воду. Вважається, що так можна змити усі гріхи. І зміцнити здоров’я. Для бажаючих це зробити були заздалегідь підготовлені ополонки.

Ті ж, хто скупатись в ополонці не ризикнули, набрали освяченої води прямо з Каховського водосховища. Вважається, що така вода має цілющі якості та може простояти кілька років і не зіпсуватись.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ