НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Через борги – вода за графіком!
Через борги – вода за графіком! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
23.01.2015 11:20

Зростають борги населення за водоспоживання. А це примушує водоканал йти на не популярні рішення. Боржникам загрожують судові тяганини або навіть подавання води за графіком.

Різко зростає заборгованість населення перед міськводоканалом. За останню декаду 2014 року  та перший місяць 2015 року склав 1,5 мільйони гривень. Загалом борг приватного сектору – 1,8 мільйона, багатоповерхівок – 5,7 мільйона. І продовжує збільшуватись. За таких умов Міськводоканал не в змозі виконувати свої зобов’язання: оплачувати електроенергію, закуповувати необхідні реагенти та коагулянти.  Керівництво підприємства бачить лише два виходи з ситуації, що склалась.

Керівництво міськводоканалу радить абонентам встановлювати лічильники. Це реальний спосіб зекономити. Крім того, не слід забувати про пільги та субсидію.

За інформацією міськводоканалу, до 90% боржників мають можливість платити, проте через небажання цього не роблять. Або нарікають на високі тарифи. При цьому, за словами Івана Кулініча,  тариф у Нікополі – далеко не найвищий по Україні. Для порівняння, в Жовтих Водах за куб води платять 18,55, в сусідньому Марганці він коштує 16,86. Тоді як нікопольський тариф за водопостачання та водовідведення складає 9 гривень 34 копійки.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

45-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ