НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Без участі ДАІ: коли складають європротоколи
Без участі ДАІ: коли складають європротоколи Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
21.01.2015 13:45

Три роки в Україні діє механізм спрощеного оформлення дорожньо-транспортних пригод шляхом складання Європротоколу. Працівники ДАІ вкотре нагадали водіям, в яких випадках вони можуть не викликати Державтоінспекцію.


З 2011 року, після набуття чинності Закону України про спрощене оформлення дорожньо-транспортної пригоди, яке передбачає введення європротоколу, автомобілісти мають можливість самостійно оформлювати ДТП без залучення державтоінспекції.

Якщо хоча б одна з цих умов не дотримується або водії не можуть домовитись про обставини аварії чи не можуть оцінити матеріальний збиток – вони мають повне право викликати представників ДАІ та оформлювати ДТП за звичною процедурою.

В разі ж дотримання всіх умов та згоди обох водіїв, вони самостійно заповнюють бланк європротоколу.

Водії зазначають: складання європротоколів без залучення представників Державтоінспекції має свої плюси. Звісно, за умови, коли обидва автомобілісти згодні розійтись мирно та не мають претензій один до одного.

Бланк європротоколу кожен автомобіліст безкоштовно отримує від Страхової фірми під час укладання договору обов’язкового страхування. У разі його втрати або використання за письмовою заявою видається ще один бланк.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ