НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости «Від Різдва до Різдва» Василя Живогляда
«Від Різдва до Різдва» Василя Живогляда Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
21.01.2015 13:42

«Від Різдва до Різдва» - таку назву має персональна ювілейна виставка нікопольського художника, члена Національного союзу художників України Василя Живогляда.  Графіка, акварель, живопис – усього сто робіт, відкритих для глядачів.

7 січня для Василя Живогляда – свято подвійне. Це і Різдво, і його власний день народження. І свою персональну виставку, присвячену цим святам, автор назвав «Від Різдва до Різдва».

У виставковій залі Нікопольського культурно-дозвіллєвого центру експонуються сто полотен члена Національного союзу художників України. Вони різні за жанром та тематикою. Різна – і часова ланка: тут є роботи 80 років, є і картини, написані в 2014-му.

Василь Живогляд працює з різними техніками та в різних стилях. Це станковий живопис, акварель, графіка, плакат, ілюстрації для книжок. А головні герої його полотен – це здебільшого історичні постаті, наприклад, козаки, чи Тарас Шевченко. Є і роботи, теми яких  навіяні  дитинством. А ще картини, присвячені різним святам.

Друзі Василя Живоглада згадують, як молодий художник з’явився в Нікополі. Тоді ніхто і не підозрював про невичерпну фантазію та великий талант молодого чоловіка. Тепер же зізнаються: Нікополю пощастило мати справжнього художника.

Роботи Василя Живогляда останнім часом – експериментальні. Сфера його уваги – людина, яка хоче залишити пам'ять по собі.

Автор виставки сподівається: комусь його роботи сподобаються, а декого можливо вони навіть надихнуть на заняття творчістю. Тож нікопольців запрошують долучитись до прекрасного. Виставка «Від Різдва до Різдва» триватиме в НКДЦ до 14 лютого.   Картини, що сподобаються, можна придбати.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ