НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Випуск телепрограми "НТМ" 14.01.2015
Випуск телепрограми "НТМ" 14.01.2015 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.01.2015 00:00
 

Анонс:

- Населення знову незадоволене роботою Міськгазу

- 22 школа активно допомагає солдатам АТО

- У Нікополі провели конкурс «Різдвяний янгол»

 

Населення знову незадоволене роботою Міськгазу. Через величезні черги у відділенні. З цим знову намагалась розібратись тимчасова комісія з регулювання питань, пов’язаних з наданням населенню послуг газопостачання.

Майстрів та умільців запрошують долучатись до участі в благодійному ярмарку для захисників Вітчизни. 21 січня у приміщенні КСК НЗФ пройде другий благодійний концерт на допомогу воїнам АТО.  Ініціатори заходу – Нікопольська волонтерська сотня, металургійний технікум та працівники КCК НЗФ. Перед концертом відбудеться ярмарок-продаж народних майстринь. У ярмарку, зокрема, братимуть участь майстрині з місцевої організації «Золоті майстри Нікополя». До участі в ярмарку запрошуємо всіх, хто займається рукоділлям, малює і фотографує. Можливо, ви тільки почали займатись декоративно-прикладним мистецтвом і бажаєте, щоб вашу творчість оцінило суспільство? Тоді цей січневий ярмарок – для Вас! Окрім ярмарку, на вас чекає виставка речей з АТО на сході країни.

За довідками телефонуйте: 095 410 13 40 (Світлана Бурковська).

 

Нашим солдатам в зоні АТО активно допомагають волонтери. Одними з перших долучились до такої нелегкої та недитячої роботи, як це не дивно, саме діти – учні 22 школи. Вони збирають речі, пишуть листи та вірші солдатам. Останні за це їм дуже вдячні.

 

19 січня православні християни відзначатимуть Водохреща. У цей день о 12 годині на міському пляжі відбудеться освячення води. А усі баючи зможуть тричі зануритись в ополонку. Проте медики рекомендують не забувати про протипоказання. Серед них: серцево-судинні захворювання, епілепсія чи перенесені травми черепу, цукровий діабет, туберкульоз чи запалення легенів, бронхіальна астма та ніші захворювання. Якщо бажаєте зануритись в крижану воду в перше, слід проконсультуватись з лікарем.

Хрещенське купання має свої правила. По-перше, слід вибрати правильне, перевірене та спеціально підготовлене для цього місце. По-друге, перед зануренням не слід вживати міцні зігріваючі напої. Перед купіллю слід обов’язково прочитати молитву. Новачкам залишатись у воді рекомендується не більше 5 хвилин. Після чого слід насухо витертись та одягти сухий теплий одяг.

11 січня у Культурно-дозвіллєвому центрі пройшов конкурс серед дівчаток «Різдвяний янгол». Подібний конкурс міжнародного рівня існує в Україні вже 15 років, в Нікополі ж проводиться втретє при підтримці виконуючого обов’язки міського голови Андрія Фісака, Спасо-Преображенського собору та модельної агенції «Анна».

 


Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 17.45, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ