НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Друга війна Сергія Рибченка
Друга війна Сергія Рибченка Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.01.2015 13:39

Нікополь попрощався ще з одним героєм. Обірвалось життя ще одного солдата – Сергія Рибченка. Це була для нього вже друга війна. Незважаючи на погану погоду, попрощатись з героєм прийшли сотні нікопольців.

27 грудня біля Меморіалу «Вічна Слава» Нікополь прощався ще з одним своїм славним сином  – Сергієм Рибченко. 21 серпня чоловік добровольцем пішов до лав Збройних Сил. Проходив службу в 93-й механізованій бригаді. Бойовий досвід Сергій Рибченко мав, адже у 80х він служив в Афганістані.  Це стало другою його війною. Другою та останньою. 5 грудня життя героя обірвалось.

Бойові товариші Сергія, не стримуючи емоцій, розповідали про його людяність, відвагу та героїзм.

Прощались з Сергієм Рибченко його мама Антоніна Іванівна, дружина Оксана та 24-річний син Владислав. Разом з ними проводити в останню путь героя прийшли сотні нікопольців.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ