НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Продаєте алкоголь неповнолітнім? Тоді у вас – рейд!
Продаєте алкоголь неповнолітнім? Тоді у вас – рейд! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.01.2015 13:36

Продаж алкогольних напоїв та тютюну неповнолітнім заборонено. Та бувають випадки, коли продавці нехтують цим правилом та продають дітям заборонені речі. Перевірити, як виконується цей закон в Нікополі, вирішили активісти «Студентської свободи» та провели кілька рейдів. Про їх результати – далі в сюжеті.

 

Перед новорічними святами «Студентська Свобода»  провела попереджувальний рейд: активісти завітали до кількох десятків магазинів, нагадали продавцям про їх обов’язок та   попередили, що через деякий час завітають знов з перевіркою.

8 січня «Студентська свобода» разом з правоохоронними органами провели рейд та завітали до 8 магазинів, де два тижні тому проводили попереджувальний рейд. В жодному з них дітям алкоголь не продали.

Продавці цих магазинів коментували свою відмову по-різному: дехто з них пам’ятає про попереджувальний рейд, в декого в самих є діти, тож вони і піклуються про те, щоб неповнолітнім не продавали алкоголь.

А от наступного дня, 9 січня, студентська свобода знову проводила рейд з правоохоронними органами. І зафіксували, що в одному з магазинів таки незаконно продали дитині алкогольний напій.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ