НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Населення знову незадоволене роботою Міськгазу
Населення знову незадоволене роботою Міськгазу Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.01.2015 13:40

Населення знову незадоволене роботою Міськгазу. Через величезні черги у відділенні. З цим знову намагалась розібратись тимчасова комісія з регулювання питань, пов’язаних з наданням населенню послуг газопостачання.


Заради одного питання зібрались члени тимчасової комісії з регулювання питань, пов’язаних з наданням населенню послуг газопостачання. І це питання – черг в управлінні газового господарства при проведенні перерахунків. Члени комісії впевнені: в чергах стоять люди, які протягом року економили блакитне пальне. Чому міськгаз не може піти назустріч та самостійно зробити перерахунки.

Депутати дивуються: є міськводоканал, енергонагляд, які мають ту саму кількість абонентів, проте не мають таких проблем як Міськгаз.

Результати роботи комісії такі: по-перше, нагадують людям: якщо вони протягом року економили газ, вони мають право на диференціацію ціни на блакитне паливо; по-друге, якщо люди, заощадивши, бажають зробити річний перерахунок, вони мають звертатись до кабінету №8. Тут їх обіцяють обслуговувати без черги.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ