НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости «Різдвяний янгол» Нікополя – Елеонора Руденко
«Різдвяний янгол» Нікополя – Елеонора Руденко Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.01.2015 13:40

11 січня в Культурно-дозвіллєвому центрі пройшов конкурс серед дівчаток «Різдвяний янгол». Подібний конкурс міжнародного рівня існує в Україні вже 15 років, в Нікополі ж проводиться втретє при підтримці виконуючого обов’язки міського голови Андрія Фісака, Спасо-Преображенського собору та можельної агенції «Анна».

15 років в Україні проходить міжнародний конкурс «Різдвяний янгол». У Нікополі ліцензію на проведення цього конкурсу отримала модельна агенція «Анна». Три роки поспіль юні таланти  змагаються за це звання. А підтримують їх в цьому виконуючий обов’язки міського голови Андрій Фісак.

Протягом трьох годин 19 конкурсанток віком від 4 до 14 років вражали журі та гостей свята своїми талантами. А оцінювали їх: речник міського голови — Тетяна Шило, стиліст міжнародного класу – Яна Чаплицька, хореограф – Марина Касьянова та «Міс Нікополь 2010» – Карина Лахіна. Організатори впевнені: подібні конкурси розвивають у дітей не тільки творчість, але й духовність.

Конкурс пройшов під патронатом Спасо-Преображенського собору. Діти з батьками побували там на екскурсії, пройшли причастя.  По завершенню конкурсу кожна учасниця отримала диплом та подарунки. А володаркою гран-прі стала Елеонора Руденко. Вона тепер представлятиме наше місто та країну на міжнародному конкурсі.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ