НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Маленькі волонтери – учні школи №22
Маленькі волонтери – учні школи №22 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.01.2015 13:39

Нашим солдатам в зоні АТО активно допомагають волонтери. Одними з перших долучились до такої нелегкої та недитячої роботи, як це не дивно, саме діти – учні 22 школи. Вони збирають речі, пишуть листи та вірші солдатам. Останні за це їм дуже вдячні.

 

Ще влітку 2014 року 22 школа активно підключилась до волонтерської діяльності. Адже нинішні солдати – це її випускники або члени родин учнів цього навчального закладу.

Волонтерство для учнів 22-ї школи діяльність не нова. Навчальний заклад приділяє велику увагу національно-патріотичному вихованню. У минулому році учні школи посіли 1 місце в Нікополі з волонтерської роботи в напрямку допомоги ветеранам.

До новорічних та різдвяних свят діти передали солдатам гірлянду, зроблену власноруч – на якій учні школи написали свої привітання та побажання. Солдати за таку увагу дуже вдячні. Вони надсилають дітям листи, в яких дякують за їх допомогу та дитячі малюнки, які тепер прикрашають солдатські кімнати.

Учні зізнаються: вони змогли відчути себе, хоч і маленькими, але справжніми волонтерами. А одну з дівчат волонтерська діяльність надихнула на написання вірша.

Звісно, самі школярі не змогли би передавати свою допомогу солдатам. Тож дуже вдячні тим, хто їм в цьому активно допомагає.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ