НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Екскурсія до мед. закладів області для студентів-медиків
Екскурсія до мед. закладів області для студентів-медиків Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
29.12.2014 00:00

Студенти Нікопольського медучилища, майбутні фельдшери, побували в Дніпропетровську з екскурсією в медичній академії та лікарні імені Мечнікова. Таку поїздку їм влаштували за ініціативи та підтримки народного депутата України Андрія Шипка. Її мета – популяризація професії медичного працівника.

Першою нікопольських студентів-медиків зустріла Дніпропетровська державна медична академія. Одне з найстаріших навчальних закладів України входить в трійку кращих вишів держави. В рамках екскурсійної програми майбутні спеціалісти відвідали історичний музей, де їм розказали про ідею заснування закладу, його становлення та розвиток. Та найбільше емоцій у студентів викликав музей анатомії – з прикладами вроджених патології, мутацій та експонатами реальних фрагментів людських тіл та органів.

Поспілкуватись з кращими в області лікарями, дізнатись про роботу медичного закладу, його персоналу та сучасного обладнання, побачити на власні очі різноманітні травми та симптоми студенти мали змогу в Дніпропетровській лікарні імені Мечникова. Це один з найбільших медичних закладів України, де надається кваліфікована допомога за більш ніж сорока лікарськими спеціальностями. Зараз пріоритетний напрямок роботи – допомога воїнам АТО. За весь час лікарня прийняла 800 солдатів.

Нікопольські студенти-медики екскурсією дуже задоволені. Дехто з них вже замислився над майбутнім навчанням в медичній академії або навіть роботою в лікарні імені Мечникова. Вони вкотре переконались, що правильно обрали професію.

Екскурсія до Дніпропетровська була не тільки пізнавальною, але і розважальною. Студенти побували в Художньому музеї та на цікавому спектаклі з медичною тематикою «Палата бізнес-класу» в Дніпропетровському театрі російської драми імені Горького.

До Нікополя хлопці та дівчата – майбутні медики – їхали з гарним настроєм та новими враженнями і знаннями.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ