НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости ДБСТ не залишились без подарунків
ДБСТ не залишились без подарунків Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.12.2014 11:13

На День святого Миколая до Нікополя та Нікопольського району завітав народний депутат Андрій Шипко. Він відвідав два дитячі будинки сімейного типу, щоб дізнатись, чого не вистачає родинам та якої допомоги потребують.

 

Марія та Василь Переп’ятенко виховують дев’ятьох дітей, семеро з них – прийомні. Завести таку велику родину чоловік та жінка захотіли, бо мріяли допомогти діткам, що залишились без батьків. Навіть і не помітили, як почали виховувати сімох дітей. І зупинятись на цьому не хочуть.

У родини Зленко – п’ятеро дітей, найстаршому 19 років. Будинок сімейного типу Ніна Антонівна та Сергій Іванович вирішили створити, бо їх рідні діти вже виросли та вивчились,  а от інші, що залишились без батьків та в скруті, потребували їхньої допомоги. Усі діти родини Зленко добре вчаться, займаються мистецтвом. І до візиту народного депутата Андрія Шипка  підготувались та продемонстрували свої таланти.

Андрій Шипко завітав не з порожніми руками. Від святого Миколая передав дітям солодощі. А у батьків поцікавився проблемами, і в разі чого – обіцяв допомогти.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ